plasma-workspace - en to sa translation catalogue (40 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (lookAndFeelPackage), group (KDE)
en: Global look and feel
sa: वैश्विकरूपं भावः च

en: Global Theme Tool
sa: वैश्विक विषयसाधनम्

en: Command line tool to apply global theme packages for changing the look and feel.
sa: रूपं परिवर्तयितुं वैश्विकविषयसङ्कुलं प्रयोक्तुं आदेशपङ्क्तिसाधनम् ।

en: Copyright 2017, Marco Martin
sa: प्रतिलिपि अधिकार २०१७, मार्को मार्टिन्

en: Marco Martin
sa: मार्को मार्टिन्

en: Maintainer
sa: परिपालकः

en: List available global theme packages
sa: उपलब्धवैश्विकविषयसङ्कुलानाम् सूचीं कुर्वन्तु

en: Apply a global theme package. This can be the name of a package, or a full path to an installed package, at which point this tool will ensure it is a global theme package and then attempt to apply it
sa: वैश्विकविषयसङ्कुलं प्रयोजयन्तु। एतत् संकुलस्य नाम, अथवा संस्थापितस्य संकुलस्य पूर्णमार्गः भवितुम् अर्हति, यस्मिन् समये एतत् साधनं वैश्विकविषयसङ्कुलं इति सुनिश्चितं करिष्यति ततः तत् प्रयोक्तुं प्रयतते

en: packagename
sa: संकुलनाम

en: Reset the Plasma Desktop layout
sa: Plasma Desktop लेआउट् पुनः सेट् कुर्वन्तु

[ctx: @title:window]
en: Delete Permanently
sa: स्थायिरूपेण विलोपयन्तु

[ctx: @label]
en: Do you really want to permanently delete this theme?
sa: किं भवन्तः वास्तवमेव एतत् विषयं स्थायिरूपेण विलोपयितुम् इच्छन्ति?

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
sa: स्थायिरूपेण विलोपयन्तु

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sa: निरसयतु

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove theme
sa: विषयं निष्कासयन्तु

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete the active theme
sa: सक्रियविषयं विलोपयितुं न शक्यते

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete system-installed themes
sa: प्रणाली-स्थापितानि विषयाणि विलोपयितुं न शक्यते

en: Layout settings:
sa: विन्याससेटिंग्स् :

en: Desktop layout
sa: डेस्कटॉप विन्यासः

en: Titlebar Buttons layout
sa: शीर्षकपट्टिका बटनविन्यासः

en: Applying a Desktop layout will delete the current set of desktops, panels, docks, and widgets, replacing them with what the theme specifies.
sa: Desktop विन्यासं प्रयोक्तुं वर्तमानं desktop, panels, docks, widgets इत्येतयोः समुच्चयं विलोपयिष्यति, तेषां स्थाने विषयः यत् निर्दिशति तत् स्थापयति ।

en: Appearance settings:
sa: रूपसेटिंग्स् :

en: Colors
sa: वर्णाः

en: Application Style
sa: अनुप्रयोगशैली

en: Window Decoration Style
sa: खिडकी अलङ्कार शैली

en: Window Decoration Size
sa: खिडकी सजावट आकार

en: Icons
sa: चिह्नानि

en: Plasma Style
sa: प्लाज्मा शैली

en: Fonts
sa: फॉन्ट्

en: Task Switcher
sa: कार्य स्विचर

en: Splash Screen
sa: स्पलैश स्क्रीन

en: The following will be applied by this Global Theme:
sa: अस्मिन् वैश्विकविषयेण निम्नलिखितम् प्रयुक्तं भविष्यति:

en: Appearance settings
sa: रूपसेटिंग्स्

[ctx: List item]
en: • Appearance settings
sa: • रूपसेटिंग्स्

en: Desktop and window layout
sa: डेस्कटॉप् तथा विण्डो लेआउट्

[ctx: List item]
en: • Desktop and window layout
sa: • डेस्कटॉप् तथा विण्डो लेआउट्

en: This Global Theme does not provide any applicable settings. Please contact the maintainer of this Global Theme as it might be broken.
sa: अयं वैश्विकविषयः किमपि प्रयोज्यसेटिंग्स् न ददाति । कृपया अस्य वैश्विकविषयस्य परिपालकेन सह सम्पर्कं कुर्वन्तु यतः एतत् भग्नं भवितुम् अर्हति।

[ctx: Confirmation question about applying the Global Theme - %1 is the Global Theme's name]
en: Apply %1?
sa: %1 प्रयोजयन्तु?

en: Choose what to apply…
sa: किं प्रयोक्तव्यम् इति चिनोतु...

en: Show fewer options…
sa: न्यूनानि विकल्पानि दर्शयतु...
