plasma-workspace - en to sa translation catalogue (12 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
sa: %1 तः %2 तः

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
sa[0]: %1 सञ्चिकायाः %2 %3 यावत्
sa[1]: %1 सञ्चिकानां %2 %3 यावत्

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
sa[0]: %1 सञ्चिका %2 यावत्
sa[1]: %1 सञ्चिकाः %2 यावत्

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
sa[0]: %1 सञ्चिकायाः %2
sa[1]: %1 सञ्चिकानां %2

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
sa[0]: %1 सञ्चिका
sa[1]: %1 सञ्चिकाः

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
sa[0]: %1 द्रव्यस्य %2
sa[1]: %1 द्रव्येषु %2

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
sa[0]: %1 द्रव्यम्
sa[1]: %1 द्रव्यम्

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
sa: %1 तः %2 पर्यन्तम्

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
sa[0]: %1 सञ्चिका %2 यावत्
sa[1]: %1 द्रव्यं %2 यावत्

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
sa: %1 पर्यन्तम्

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
sa: %2 तः %1

en: Application closed unexpectedly.
sa: अप्रत्याशितरूपेण आवेदनपत्रं बन्दम् अभवत्।
