kcmcolors - en to se translation catalogue (47 entries)

en: Varies
se: Molssadahtti

en: Normal Background
se: Dábálaš duogáš

en: Alternate Background
se: Liige duogáš

en: Normal Text
se: Dábálaš teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
se: Ii-aktiivalaš teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
se: Aktiivalaš teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
se: Liŋkateaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
se: Galleduvvon teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
se: Negatiiva teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
se: Neutrála teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
se: Positiiva teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
se: Fohkusčikŋa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
se: Sievančikŋa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
se: Ivdnečoahkkádusa maid galggat geahččat/rievdadit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
se: Ođđa gurgadus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
se: Čájet duogáža

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
se: Čájet teavstta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
se: Láseduogáš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
se: Láseteaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
se: Boalloduogáš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
se: Boalloteaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
se: Merkejuvvun guovllu duogáš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
se: Merkejuvvon teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
se: Merkejuvvon ii-aktiivalaš teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
se: Reaidorávvaga duogáš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
se: Reaidorávvaga teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
se: Aktiivalaš namahusholga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
se: Aktiivalaš namahusholgga teaksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
se: Ii-aktiivalaš namahusholga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
se: Ii-aktiivalaš namahusholgga teaksta

en: Options
se: Molssaeavttut

en: Colors
se: Ivnnit

en: Disabled
se: Geavatkeahttá

en: Save Color Scheme
se: Vurke ivdnečoahkádusa

en: &Enter a name for the color scheme:
se: &Atte nama ivdnečoahkkádussii:

en: You do not have permission to overwrite that scheme
se: Dus eai leat vuoigatvuođat buhttet dien čoahkkádusa

en: Error
se: Meattáhus

en: Inactive
se: Ii-aktiivalaš

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
se: Geavatkeahtáid ivdneeffeaktašládja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
se: Geavatkeahtáid intensitehtaeffeaktašládja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
se: Geavatkeahtáid ivdneeffeaktageavrodat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
se: Geavatkeahtáid intensitehtaeffeaktageavrodat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
se: Geavatkeahtáid ivdni

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
se: Geavatkeahtáid vuostálasvuohtašládja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
se: Geavatkeahtáid vuostálasvuohtageavrodat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
se: Suoivvanastte sorterejuvvon čuolddaid &listtuin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
se: Vuostálasvuohta
