klipper - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Shortcuts Configuration
se: Heivet njuolggobálgáid

en: Description
se: Válddahus

en: Automatically Start Klipper?
se: Automáhtalaččat álggahit Klipper:a?

en: Edit Contents
se: čuohpusgirjioalu

en: Original Author
se: Álgovuolggalaš čálli
