ksmserver - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Restores the saved user session if available
se: Máhcaha ovddit bargovuoru dili, jos vejolaš

en: Also allow remote connections
se: Divtte gáiddus čatnusiid maid

en: Log Out
se: Olggosčáliheapmi

en: Log Out Without Confirmation
se: Nannenkeahtes olggosčáliheapmi

en: Halt Without Confirmation
se: Bisset dihtora nannenkeahttá

en: Reboot Without Confirmation
se: Vuolggat dihtora ođđasit nannenkeahttá
