kcmicons - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
si: ප්‍රධාන ටූල්බාරය

en: Small Icons
si: කුඩා අයිකන

en: Dialogs
si: සංවාද

en: The file is not a valid icon theme archive.
si: මෙම ගොණුව වලංගු අයිකන තේමා සංරක්‍ෂි‍තයක් නොවේ.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
si: ස්ථාපනයේදී වරදක් හට ගැණිනි; කෙසේ වුවත්, සංරක්‍ෂි‍තයේ ඇති බොහෝ තේමා ස්ථාපනය වී ඇත.
