klipper - en to si translation catalogue (25 entries)

en: Add Action...
si: ක්‍රියාව එක් කරන්න...

en: Edit Action...
si: ක්‍රියාව සකසන්න...

en: Delete Action
si: ක්‍රියාව මකන්න

[ctx: General Config]
en: General
si: සාමාන්‍ය

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
si: කෙටිමං

en: Command
si: විධානය

en: Action Properties
si: ක්‍රියා වත්කම්

en: Description:
si: විස්තරය:

en: Should Klipper start automatically when you login?
si: ඔබ පිවිසෙන විටම Klipper ස්වයංක්‍රීයව ආරම්භ විය යුතුද?

en: Automatically Start Klipper?
si: Klipper ස්වයංක්‍රීයව ආරම්භ කරන්න?

en: Start
si: අරඹන්න

en: Do Not Start
si: ආරම්භ නොකරන්න

en: Edit Contents
si: අන්තර්ගතය සකසන්න

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
si: Klipper  සංස්කරණය

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
si: චිත්‍රක regxp සංස්කාරකය භාවිත කරන්න

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
si: WM_CLASS සඳහා ක්‍රියාවන් නොමැත

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
si: ක්‍රියාවේ ගස් විජෙට්ටුවේ වෙනස්කම් දැක්වීම සඳහා ව්‍යාජ ඇතුළත් කිරීමක්

en: Author
si: කතෲ

en: Original Author
si: මුල් කතෲ

en: Contributor
si: සහායක

en: Bugfixes and optimizations
si: නිවැරදි කිරීම් හා සුමටනය

en: Maintainer
si: පරිපාලක

en: &More
si: තවත් (&M)

en: Disable This Popup
si: මෙම පොප්අප් අක්‍රීය කරන්න

en: &Cancel
si: අවලංගු කරන්න (&C)
