plasma_engine_weather - en to si translation catalogue (751 entries)

[ctx: weather condition]
en: clear
si: පැහැදිලියි

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
si: පැහැදිලි විරාමය

[ctx: weather condition]
en: clear sky
si: පැහැදිලි අහස

[ctx: weather condition]
en: cloudy
si: වලාකුලු බරිතයි

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
si: වලාකුලු සහිත හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
si: වලාකුලු සහිත තද හිම

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
si: වලාකුලු සහිත මද හිම

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
si: වලාකුලු සහිත තු‍ෂාරය

[ctx: weather condition]
en: drizzle
si: වැහි පොද

[ctx: weather condition]
en: fog
si: මීදුම

[ctx: weather condition]
en: foggy
si: අපැහැදිලි

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
si: අදුරු වලාකාලු

[ctx: weather condition]
en: hail
si: හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: hail shower
si: හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: hail showers
si: හිම කැට වැසි

[ctx: weather condition]
en: hazy
si: සියුම් මීදුම

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
si: තද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
si: කද වැහි ‍පොද

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
si: තද පොද

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
si: කද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
si: අධ්ක හිම

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
si: කද හිම පොද

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
si: කද හිම පොද

[ctx: weather condition]
en: light rain
si: වැහිපොද

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
si: මද වැහි පොද

[ctx: weather condition]
en: light shower
si: මද පොද

[ctx: weather condition]
en: light showers
si: කුඩා වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: light snow
si: කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
si: මද හිම පොද

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
si: කුඩා හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: mist
si: තුෂාර

[ctx: weather condition]
en: misty
si: මීදුම

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
si: මද වලාකුලු

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
si: වැහි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: sleet
si: කුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
si: කුෂාර වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
si: කුෂාර වැසි

[ctx: weather condition]
en: sunny
si: ඉර එලිය

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
si: ප්‍රබෝ‍‍‍ධමත් විරාමය

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
si: අකුණු

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
si: ගෙරවුම් සහිත වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
si: රස්ණ කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: white cloud
si: සුදු වලාකුලු

[ctx: weather forecast]
en: clear
si: පැහැදිලි

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
si: පැහැදිලි විරාමය

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
si: පැහැදිලි අහස

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
si: වලාකුල් සහිත

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
si: වලාකුලු සමග හිම

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
si: වලාකුලු සමග තද හිම

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
si: වලාකුලු සමග මද හිම

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
si: වලාකුලු සහිත තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
si: හිරිපොද වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: fog
si: මීදුම

[ctx: weather forecast]
en: foggy
si: මීදුමෙන් වැසී

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
si: අඳුරු වලාකුලු

[ctx: weather forecast]
en: hail
si: හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
si: හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
si: හිම කැට වැසි

[ctx: weather forecast]
en: hazy
si: සියුම් මීදුම

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
si: තද වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
si: තද වැහි ‍පොද

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
si: තද පොද

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
si: තද වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
si: අධික හිම

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
si: තද හිම පොද

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
si: තද හිම පොද

[ctx: weather forecast]
en: light rain
si: වැහිපොද

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
si: මද වැහි පොද

[ctx: weather forecast]
en: light shower
si: මද පොද

[ctx: weather forecast]
en: light showers
si: කුඩා වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: light snow
si: කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
si: මද හිම පොද

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
si: කුඩා හිම වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: mist
si: තුෂාර

[ctx: weather forecast]
en: misty
si: මීදුම සහිත

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
si: මද වලාකුලු

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
si: වැහි කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: sleet
si: තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
si: තුෂාර වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
si: තුෂාර වැසි

[ctx: weather forecast]
en: sunny
si: ඉර එලිය

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
si: ප්‍රබෝ‍ධමත් විරාම

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
si: ගෙරවුම් සහිත වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
si: රස්න කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
si: සුදු වලාකුලු

[ctx: visibility]
en: Good
si: හොඳ

[ctx: visibility]
en: Moderate
si: සාමාන්‍යය

[ctx: visibility]
en: Poor
si: දුර්වල

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
si: හිම සුලඟ

[ctx: weather condition]
en: Clear
si: පැහැදිලි

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
si: වලාකුළු සහිත

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
si: වලාකුල අඩු වෙමින්

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
si: දුරස්ථ වර්ෂා පතනය

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
si: ලිස්සන සුළු හිම

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
si: වැහි පොද

[ctx: weather condition]
en: Dust
si: දූවිල්ල

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
si: දූවිලි යක්ෂයා

[ctx: weather condition]
en: Fog
si: මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
si: ස්ථානය අසල තුෂාර වලාව

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
si: තුෂාරය තැන්පත්වෙන හිම

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
si: තුෂාර සේයා

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
si: හිමායන වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
si: හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
si: ප්‍රණාල වලාකුල

[ctx: weather condition]
en: Hail
si: හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Haze
si: තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
si: තද හමන හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
si: තද ලිස්සන හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
si: තද වැහිපොද

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
si: තද හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
si: වැසි පොද සහ තද මිශ්‍ර වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
si: වැසි සහ තද මිශ්‍ර වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
si: තද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
si: හිම සහ තද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
si: තද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
si: තද හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
si: තද අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
si: තද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
si: අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
si: හිම කැට වැසි සමඟ තද අකුණු කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
si: වැසි සමඟ තද අකුණු කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
si: අයිස් පළිඟු

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
si: අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
si: වළාකුලු වැඩිවෙමින්

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
si: මඳ පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
si: මඳ හිමායන පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
si: මඳ හිමායන වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
si: මඳ වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
si: මඳ වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
si: මඳ හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
si: මඳ අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
si: මඳ හිම වැසි

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
si: දෘෂ්‍ය ආලෝකකරණය

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
si: ප්‍රධාන වශයෙන් පැහැදිලි

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
si: ප්‍රධාන වශයෙන් පැහැබර

[ctx: weather condition]
en: Mist
si: මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
si: මිශ්‍ර වැසි සහ වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
si: මිශ්‍ර වැසි සහ හිම වැසි

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
si: වළාකුලු ගහණ වූ

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
si: වාර්තා නොකළ

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
si: තරමක් වළාකුලු සහිත

[ctx: weather condition]
en: Rain
si: වර්ෂාව

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
si: වර්ෂාව සහ හිම

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
si: මඳ වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
si: මෑත පොද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
si: මෑත දූවිලි හෝ වැලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
si: මෑත තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
si: මෑත හිමායන වර්ෂා පතනය

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
si: මෑත හිම කැට වැසි

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
si: මෑත වැසි

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
si: මෑත වැසි සහ හිම

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
si: මෑත වැසි

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
si: මෑත හිම

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
si: මෑත හිම වැසි

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
si: මෑත අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
si: මෑත හිම කැට වැසි සමඟ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
si: මෑත තද හිම කැට වැසි සමඟ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
si: මෑත තද වැසි සමඟ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
si: මෑත වැසි සමඟ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
si: වැලි හෝ දූවිලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
si: දරුණු වැලි හෝ දූවිලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
si: නොගැඹුරු තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Smoke
si: දුම

[ctx: weather condition]
en: Snow
si: හිම

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
si: හිම පළිඟු

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
si: හිම කැට

[ctx: weather condition]
en: Squalls
si: හදිස්සි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Sunny
si: පැහැබර

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
si: හිම කැට වැසි සමඟ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
si: වැසි සමඟ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
si: වැලි හෝ දූවිලි කුණාටු සමහ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
si: වර්ෂා පතනය නැති අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Tornado
si: ටෝනාඩෝ

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
si: වළාකුළු ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
si: ලුහු වැසි ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ ලුහු වැසි ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
si: ලුහු වැසි ටිකක් හෝ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
si: ලුහු වැසි ටිකක් හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
si: වැසි ටිකක් හෝ ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
si: වැසි ටිකක් හෝ තෙත ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
si: වැසි ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
si: වැසි ටිකක් හෝ මඳ වැසි පොද

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
si: වැසි ටිකක් හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
si: වැසි ටිකක් හෝ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
si: අකුණු වැසි ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
si: අකුණු කුණාටු ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
si: තෙත ලුහු වැසි ටිකක්

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
si: තෙත ලුහු වැසි ටිකක් හෝ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
si: ඉර සහ වලාකුලු මිශ්‍රණයක්

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
si: හිම කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
si: මඳ වැසි පොද හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ පොද වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි පොද හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
si: වැසි හෝ වැසි පොද හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
si: ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
si: සමහර වෙලාවට තද ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
si: අයිස් කැටිති හෝ ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
si: වැසි හෝ ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
si: අකුණු වැසි හෝ ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
si: හිමායන වැසි පොද හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
si: හිමායන වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
si: හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
si: වැසි හෝ හිමායන වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
si: හිම හෝ හිමායන වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
si: මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
si: හමන හිම සහ මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හමන හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
si: හිමායන වැසි හෝ මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
si: අයිස් කැටිති හෝ මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
si: වැසි හෝ මඳ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
si: මඳ තෙත හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
si: වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
si: සමහර වෙලාවට තද වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
si: හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
si: මඳ වැසි පොද හෝ වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
si: හිමායන වැසි හෝ වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
si: හිම හෝ වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
si: ලුහු වැසි හෝ වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
si: තෙත ලුහු වැසි හෝ වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
si: දරුණු අකුණු කුණාටු හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
si: වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
si: සමහර වෙලාවට තද වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
si: අකුණු වැසි හෝ සමහර වෙලාවට තද වැසි  හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
si: අකුණු කුණාටු හෝ සමහර වෙලාවට තද වැසි  හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
si: මඳ වැසි හෝ වැසි පොද හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
si: අකුණු වැසි හෝ වැසි පොද හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
si: අකුණු කුණාටු හෝ වැසි  හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
si: හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
si: හිම කුණාටු සහ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
si: හිමායන වැසි පොද සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
si: හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
si: වැසි හෝ හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
si: හිම හැකියාව හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
si: අකුණු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
si: අකුණු කුණාටු හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
si: අකුණු කුණාටු හැකියාව සහ විය හැකි හිම කැට වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
si: තෙත ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
si: සමහර වෙලාවට තද තෙත ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
si: වැසි හෝ තෙත ලුහු වැසි හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
si: තෙත හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ තෙත හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
si: වැසි හෝ තෙත හිම හැකියාව

[ctx: weather forecast]
en: Clear
si: පැහැදිලි

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
si: පැහැදිලි වෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
si: වලාකුළු සහිත

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
si: වලාකුළු සහිත කාල

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
si: පැහැදිලි සහ වලාකුළු සහිත කාල

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
si: වැහි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
si: හිමායන වැසි පොද සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි හෝ පොද වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
si: වැසි හෝ වැසි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
si: ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
si: සමහර වෙලාවට තද ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
si: වැසි හෝ සමහර වෙලාවට තද ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
si: අයිස් කැටිති හෝ ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
si: ලුහු වැසි හෝ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
si: ලුහු වැසි හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Fog
si: මීදුම

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
si: වර්ධනය වෙන තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
si: පහ වෙන තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
si: තුෂාර සේයා

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
si: හිමායන වැසි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
si: හිමායන වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
si: හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
si: අයිස් කැටිති හෝ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
si: වැසි හෝ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
si: හිම හෝ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
si: අයිස් තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
si: වර්ධනය වෙන අයිස් තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
si: පහ වෙන අයිස් තුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
si: වළාකුලුගතිය වැඩි වෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
si: වළාකුලු වැඩිවෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
si: මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
si: මඳ හිම සහ හිම කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
si: මඳ හිම සහ හිම කුණාටු සහ හිම සුළඟ

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
si: මඳ හිම සහ හිම සුළං

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
si: හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි හෝ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
si: හිමායන වැසි හෝ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
si: අයිස් කැටිති හෝ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
si: වැසි හෝ මඳ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
si: මඳ තෙත හිම

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
si: වැසි හෝ මඳ තෙත හිම

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
si: පෙදෙසි හදිස්සි හිම කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
si: ආසන්න හිම කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
si: අහස වළාකුලු වලින් වැසුනු

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
si: පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි හෝ පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
si: වැසි හෝ පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
si: මඳ වැසි පොද හෝ හිමායන මඳ පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
si: වැසි හෝ හිමායන පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
si: හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
si: හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
si: හිමායන වැසි හෝ අයිස් කැටිති කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
si: වැසි හෝ හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
si: හිමායන වැසි හෝ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
si: මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
si: මඳ හිම සහ හිම කුණාටු කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
si: මඳ හිම සහ හිම කුණාටු සහ හිම සුළඟ කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
si: මඳ හිම සහ හිම සුළං කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
si: හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි හෝ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
si: හිමායන වැසි හෝ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
si: අයිස් කැටිති හෝ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
si: වැසි හෝ මඳ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
si: මඳ තෙත හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ මඳ තෙත හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
si: වැසි හෝ මඳ තෙත හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
si: වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
si: හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
si: හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
si: වැසි හෝ පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
si: වැසි හෝ හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
si: වැසි හෝ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
si: වැසි හෝ අකුණු වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
si: වැසි හෝ අකුණු කුණාටු කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
si: හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
si: හිම සහ හිම කුණාටු කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
si: හිම සහ හිම කුණාටු සහ හිම සුළඟ කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
si: හිම සහ හිම සුළං කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
si: හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
si: හිම හෝ හිමායන පොද වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
si: හිම හෝ හිමායන වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
si: හිම හෝ අයිස් කැටිති කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
si: හිම හෝ වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
si: තෙත හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
si: වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ තෙත හිම කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
si: තෙත හිම හෝ වැසි කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Rain
si: වර්ෂාව

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
si: සමහර වෙලාවට වැසි තද

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
si: සමහර වෙලාවට හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි තද

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
si: සමහර වෙලාවට හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි තද

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
si: සමහර වෙලාවට වැසි තද හෝ පොද වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
si: සමහර වෙලාවට වැසි තද හෝ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
si: සමහර වෙලාවට වැසි තද හෝ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
si: සමහර වෙලාවට වැසි තද හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
si: සමහර වෙලාවට වැසි තද හෝ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
si: හිමායන වැසි සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
si: හිම සමඟ මිශ්‍ර වූ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
si: වැසි හෝ මඳ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
si: වැසි හෝ හිමායන වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
si: වර්ෂාව හෝ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
si: වැසි හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
si: වැසි හෝ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
si: මඳ වැසි හෝ ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
si: මඳ වැසි හෝ තෙත ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Showers
si: මඳ වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
si: සමහර වෙලාවට මඳ වැසි තද

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
si: සමහර වෙලාවට මඳ වැසි තද හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
si: සමහර වෙලාවට මඳ වැසි තද හෝ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
si: මඳ වැසි හෝ වැහි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
si: මඳ වැසි හෝ අකුණු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
si: මඳ වැසි හෝ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
si: දුම

[ctx: weather forecast]
en: Snow
si: හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
si: හිම සහ හිම කුණාටු

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
si: හිම සහ හිම කුණාටු සහ හිම සුළඟ

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
si: හිම සහ හිම සුළඟ

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
si: සමහර වෙලාවත තද හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
si: සමහර වෙලාවත තද හිම සහ හිම කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
si: සමහර වෙලාවත තද හිම සහ හිම සුළඟ

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
si: සමහර වෙලාවට හිමායන පොද වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
si: සමහර වෙලාවට හිමායන වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
si: සමහර වෙලාවට අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
si: සමහර වෙලාවට වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
si: සමහර වෙලාවට තද හිම හෝ හිමායන වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
si: සමහර වෙලාවට තද හිම හෝ අයිස් කැටිති

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
si: සමහර වෙලාවට තද හිම හෝ වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
si: හිමායන පොද වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
si: හිමායන වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
si: අයිස් කැටිති සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
si: වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ හිම

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
si: හිම හෝ හිමායන පොද වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
si: හිම හෝ හිමායන වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
si: හිම හෝ අයිස් කැටිති

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
si: හිම හෝ වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
si: හදිස්සි හිම කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
si: පැහැබර

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
si: වලාකුලු සහිත පැහැබර කාලච්ඡේද

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
si: අකුණු කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
si: අකුණු කුණාටු සහ විය හැකි හිම කැට වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
si: තෙත ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
si: සමහර වෙලාවට තද තෙත ලුහු වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
si: සමහර වෙලාවට තද තෙත ලුහු වැසි හෝ පොද වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
si: තෙත ලුහු වැසි හෝ පොද වැසි

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
si: තෙත හිම

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
si: සමහර වෙලාවත තද තෙත හිම

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
si: වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ සමහර වෙලාවත තද තෙත හිම

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
si: වැස්ස සමඟ මිශ්‍ර වූ තෙත හිම

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
si: තෙත හිම හෝ වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Windy
si: සුලං සහිතයි

en: UK
si: එ.රා

en: USA
si: ඇ.එ.ජ

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
si: සෙන

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
si: ඉරිදා

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
si: සඳුදා

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
si: අඟ

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
si: බදාදා

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
si: බ්‍රහස්

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
si: සිකු

en: day
si: දිනයේ

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
si: සලකුණ

[ctx: weather condition]
en: few clouds
si: වලාකුලු ටිකයි

[ctx: weather condition]
en: overcast
si: අදුරුවු

[ctx: weather condition]
en: haze
si: පැහැදිල් අඩුයි

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
si: ඝණ මීදුම සමග හිම

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
si: ‍ටිකක් වැහිපොද

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
si: ගොඩක් වැහිපොද

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
si: සීතල හිරිකඩ

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
si: කද සීකල හිරිකඩ

[ctx: weather condition]
en: rain
si: වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
si: මද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
si: මද සීකල හිරිකඩ

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
si: සීතල වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
si: මද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
si: කද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: snow
si: හිම

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
si: සාමාන‍්‍යය හිම

[ctx: weather condition]
en: showers
si: වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
si: කුඩා හිම සමග වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
si: කද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: snow showers
si: හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
si: කුඩා අකුණු

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
si: තද අකුණු

[ctx: weather condition]
en: n/a
si: නැත

en: Day
si: දහවල්

en: Night
si: රාත්‍රි

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
si: වළාකුළු ටිකක්

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
si: වළාකුළු ටිකක් මඳ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
si: වළාකුළු ටිකක් සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
si: තුනී මීදුමක් සමඟ වළාකුළු ටිකක්

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
si: දූවිලි සුළඟ

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
si: වැලි සුළඟ

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
si: ආසන්නයේ හමන හිම

[ctx: weather condition]
en: Breezy
si: මද පවන

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
si: පැහැදිලි සහ මඳ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
si: තිනී මීදුමක් සමඟ පැහැදිලි

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
si: මඳ පොද වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
si: මඳ පොද වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
si: මඳ පොද වැසි අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
si: මඳ පොද වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
si: දූවිලි/වැලි සුළිය

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
si: ආසන්නයේ දූවිලි/වැලි සුළිය

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
si: දූවිලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
si: ආසන්නයේ දූවිලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Fair
si: තරමක් පැහැදිලි

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
si: තරමක් පැහැදිලි සහ මඳ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
si: තරමක් පැහැදිලි සහ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
si: තුනී මීදුම සමඟ තරමක් පැහැදිලි

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
si: ආසන්නයේ තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
si: තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
si: හිමායන මඳ පොද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
si: ආසන්නයේ හිමායන මඳ පොද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
si: හිමායන මඳ පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
si: හිමායන මඳ පොද වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
si: හිමායන තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
si: ආසන්නයේ හිමායන තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
si: හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
si: ආසන්නයේ හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
si: හිමායන වැසි වැසි

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
si: හිමායන වැස්ස හිම

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
si: ආසන්නයේ ප්‍රණාල වලාකුල

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
si: හිම කැට මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
si: තද මඳ වැසි පොද තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
si: තද මඳ වැසි පොද තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
si: තද මඳ වැසි පොද අයිසි කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
si: තද මඳ වැසි පොද හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
si: තද දූවිලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
si: තද හිමායන මඳ වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
si: තද හිමායන මඳ පොද වැසි වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
si: තද හිමායන මඳ වැසි පොද හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
si: තද හිමායන තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
si: තද හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
si: තද හිමායන වැසි වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
si: තද හිමායන වැස්ස හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
si: තද අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
si: තද අයිස් කැටිති මඳ වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
si: තද අයිස් කැටිති වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
si: තද වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
si: තද වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
si: තද වැස්ස හිමායන මඳ වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
si: තද වැසි හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
si: තද වැසි අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
si: තද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
si: තද වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
si: තද වැස්ස හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
si: තද වැලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
si: තද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
si: තද වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
si: තද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
si: තද හිම වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
si: තද හිම වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
si: තද කුඩා හිම කැට වැස්ස/හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
si: තද හිම හමන හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
si: තද හිම තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
si: තද හිම තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
si: තද හිම හිමායන මඳ වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
si: තද හිම හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
si: තද හිම කැට

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
si: තද හිම පහත් ලිස්සන හිම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
si: තද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
si: තද හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
si: තද හිම වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
si: තද හිම වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස තුෂාරය සහ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස හිම කැට වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස හිම කැට වැස්ස තුෂාරය/හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස හිම කැට වැස්ස තුනී මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස තුනී මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
si: තද අකුණු කුණාටු වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
si: අයිස් කැටිති වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
si: ආසන්නයේ අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
si: අයිස් කැටිති වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
si: මඳ පොද වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
si: මඳ පොද වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
si: මඳ පොද වැසි අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
si: මඳ පොද වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
si: මඳ හිමායන පොද වැසි වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
si: මඳ හිමායන පොද වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
si: මඳ හිමායන තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
si: මඳ හිමායන වැසි වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
si: මඳ හිමායන වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
si: මඳ අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
si: මඳ අයිස් කැටිති වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
si: මඳ අයිස් කැටිති වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
si: මඳ වැසි සහ මඳ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
si: මඳ වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
si: මඳ වැසි තුෂාරය/මීදු

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
si: මඳ වැසි හිමායන පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
si: මඳ වැසි හිමායන වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
si: මඳ වැසි අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
si: මඳ වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
si: මඳ වැසි පොද තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
si: මද වැස්ස හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
si: මඳ වැසි පොද තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
si: මඳ වැසි පොද තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
si: මඳ වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
si: මඳ වැසි හිම තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
si: මඳ වැසි හිම තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
si: මඳ කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
si: මඳ හිම හිම සුළං

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
si: මඳ හිම හිම සුළං තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
si: මඳ හිම පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
si: මඳ හිම තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
si: මඳ හිම තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
si: මඳ හිම හිමායන පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
si: මඳ හිම හිමායන වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
si: මඳ හිම කැට

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
si: මඳ පහත් හිම ලිස්සන හිම

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
si: මඳ හිම වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
si: මඳ හිම වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
si: මඳ හිම වැසි පොද තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
si: මඳ හිම වැසි පොද තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි හිම කැටි වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි හිම කැටි වැසි

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
si: මඳ අකුණු කුණාටු වැසි කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
si: මඳ අකුණු කුණාටු හිම

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
si: පහත් ලිස්සන සුළු දූවිලි

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
si: පහත් ලිස්සන සුළු වැලි

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
si: පහත් ලිස්සන සුළු හිම

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
si: මඳ සුළං සහිත සහ වළාකුලු ගහණ වූ

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
si: සුළං සහිත සහ වළාකුලු ගහණ වූ

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
si: හිම කැටි වැසි සමඟ වළාකුලු ගහණ වූ

[ctx: weather condition]
en: Overcast
si: අහස වළාකුලු වලින් වැසුනු

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
si: මඳ සුළං සහිත සහ අහස වළාකුලු වලින් වැසුනු

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
si: සුළං සහිත සහ අහස වළාකුලු වලින් වැසුනු

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
si: හිම කැටි වැසි සමඟ අහස වළාකුලු වලින් වැසුනු

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
si: තරමක් තුෂාර සහිත

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
si: ආසන්නයේ තරමක් තුෂාර සහිත

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
si: තරමක් වළාකුලු සහිත සහ මඳ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
si: තරමක් වළාකුලු සහිත සහ සුළං සහිත

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
si: හිම කැට වැසි සමඟ තරමක් වළාකුලු සහිත

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
si: තුෂාර සේයා

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
si: ආසන්නයේ තුෂාර සේයා

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
si: මීදුම සහිත වර්ෂාව

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
si: වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
si: වැසි හිමායන පොද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
si: වැසි හිමායන වැසි

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
si: වැසි අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
si: වැහි පොද

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
si: වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
si: ආසන්නයේ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
si: තුෂාරය/මීදුම ආසන්නයේ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
si: හිම වර්ෂාව

[ctx: weather condition]
en: Sand
si: වැලි

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
si: වැලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
si: ආසන්නයේ වැලි කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
si: ආසන්නයේ නොගැඹුරු තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
si: මඳ වැසි හිම කැටි වැසි

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
si: මඳ වැසි අයිස් කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
si: තුෂාරය ආසන්නයේ මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
si: හිම ආසන්නයේ මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
si: මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
si: මඳ වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
si: ආසන්නයේ මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
si: තුෂාරය/මීදුම ආසන්නයේ මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
si: මඳ වැසි හිම

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
si: මඳ වැසි හිම තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
si: මඳ වැසි හිම තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
si: කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
si: හිම හිම සුළඟ

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
si: හිම පොද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
si: හිම තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
si: හිම තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
si: හිම හිමායන පොද වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
si: හිම හිමායන වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
si: පහත් හිම ලිස්සන හිම

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
si: හිම වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
si: හිම වැහිපොද

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
si: හිම වැසි පොද තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
si: හිම වැසි පොද තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
si: ආසන්නයේ හිම වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
si: තුෂාරය ආසන්නයේ හිම වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
si: තුෂාරය/මීදුම ආසන්නයේ හිම වැසි පොද

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
si: අකුණු කුණාටු තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
si: අකුණු කුණාටු හිම කැට වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
si: අකුණු කුණාටු හිම කැට වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
si: ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු හිම කැට වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
si: හිම කැට වැසි ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු හිම කැට වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි හිම කැට වැසි සිහින් මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
si: අකුණු කුණාටු තද වැසි සිහින් මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
si: අකුණු කුණාටු හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
si: ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
si: තුෂාරය ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
si: තුෂාරය/මීදුම ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
si: හිම කැට වැසි ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
si: හිම කැට වැසි මීදුම ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
si: මීදුම ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි තුෂාර

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි තුෂාර/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි හිම කැට වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි හිම කැට වැස්ස සිහින් මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
si: අකුණු කුණාටු මඳ වැසි සිහින් මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
si: අකුණු කුණාටු වැස්ස

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
si: අකුණු කුණාටු වැසි තුෂාර/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
si: අකුණු කුණාටු වැසි හිම කැට වැස්ස තුෂාරය/මීදුම

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
si: අකුණු කුණාටු වැසි කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
si: ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
si: හිම කැටි වැසි ආසන්නයේ අකුණු කුණාටු මඳ වැසි

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
si: අකුණු කුණාටු වැසි කුඩා හිම කැටිති

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
si: හිම කුණාටුව

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
si: ටෝනාඩෝ/ජල පීල්ල

[ctx: weather condition]
en: Windy
si: සුලං සහිතයි

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
si: විනිවිද පෙනෙන හිම

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
si: ගිණීකදු අලු

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
si: ජල පීල්ල

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
si: සීතල හිරිකඩ

[ctx: weather forecast]
en: Frost
si: කුෂාරය

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
si: අකුණු කුණාටුවට මද ඉඩක් තිබේ

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
si: අහම්බෙන් අකුණු කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
si: අකුණු කුණාටුව විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
si: රළු අකුණු කුණාටුව

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
si: හදිසි හිම/හිම වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
si: හිම/හිම වැස්ස විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
si: හිම/හිම වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
si: වැස්ස විය හැක/හිම වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
si: වැස්ස/හිම වැස්ස විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
si: වැස්ස/හිමවැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
si: වැස්ස විය හැක/ශීත වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
si: වැස්ස/ශීතල වැස්ස විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
si: වැස්ස/ශීතල වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
si: ශීත සුලං මිශ්‍රව

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
si: අහම්බෙන් ශීතල හිරිපොද

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
si: ශීතල හිරිපොද විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
si: ශීතල හිරිපොද

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
si: අහම්බෙන් ශීත වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
si: ශීත වැස්ස විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
si: ශීත වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
si: වැස්ස විය හැක/හිම

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
si: වැස්ස/හිම විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
si: වැස්ස/හිම

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
si: හිම විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
si: අහම්බෙන් හිම

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
si: තද හිම

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
si: හදිස්සි වැස්සක් විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
si: අහම්බෙන් හදිස් කුඩා වැහි

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
si: අහම්බෙන් හිම වැහිපොද

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
si: හිම වැහිපොද විය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
si: හිම වැහිපොද

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
si: අහම්බෙන් හිරිපොද

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
si: හිරිපොද විය හැකි

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
si: අහම්බෙන් වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
si: වැස්ස වියහැක

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
si: කද වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
si: අහඹු වැහි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
si: වැහිපොදයැයි සිතිය හැක

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
si: වැහි පොද

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
si: හිම වැස්ස

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
si: සීකල හිම

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
si: අයිස් හිම

[ctx: weather forecast]
en: Haze
si: හීන් මීදුම

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
si: වැලි සුළඟ

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
si: දූවිලි සලඟ

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
si: හිම සුලඟ

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
si: ඝණ මීදුම

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
si: කුණාටු හඬ

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
si: මද පවන

[ctx: weather forecast]
en: Cold
si: D3 ශීත

[ctx: weather forecast]
en: Hot
si: D3 උණුසුම්

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
si: කද වලාකුලු

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
si: වලාකුලු කැටිති

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
si: හුගක් හිරුඑලිය

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
si: වලාකුලු වැඩිවෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
si: වලාකුලු වලින් වැසෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
si: ක්‍රමයෙන් පැහැදිලි වෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
si: පැහැදිලි වීමට ප්‍රමාදයි

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
si: වලාකුලු අඩු වෙමින්

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
si: ඉර ඒලිය වැටෙමෙන්

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
si: ‍හොදටම පැහැදිලි
