kcmstyle - en to si translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
si: මෙම රටාව සඳහා සැකසුම් සංවාදය පූර්ණය කිරීමේ වරදක් හට ගැණිනි.

en: Configure %1
si: %1 සකසන්න

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
si: 1 ටැබය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
si: සලකුණු කොටුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
si: රේඩියෝ බොත්තම

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
si: 2 ටැබය
