kcmcolors - en to sk translation catalogue (192 entries)

en: Unable to create a temporary file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor.

en: Unable to download the color scheme: %1
sk: Nepodarilo sa stiahnuť farebnú schému: %1

en: This file is not a color scheme file.
sk: Tento súbor neobsahuje farebnú schému.

en: Failed to create 'color-scheme' data folder.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť priečinok 'color-scheme'.

en: Failed to copy color scheme into 'color-scheme' data folder.
sk: Nepodarilo sa skopírovať farebnú schému do priečinka 'color-scheme'.

en: Color scheme installed successfully.
sk: Farebná schéma bola úspešne nainštalovaná.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
sk: Názov farebnej schémy

note: i18n: ectx: label, entry (accentColor), group (General)
en: Accent color
sk: Akcentová farba

note: i18n: ectx: label, entry (lastUsedCustomAccentColor), group (General)
en: The last used custom accent color before user switched to wallpaper generated color or default color
sk: Posledná použitá vlastná farba zvýraznenia pred tým ako používateľ prepol na farbu generovanú tapetou alebo predvolenú farbu

note: i18n: ectx: label, entry (accentColorFromWallpaper), group (General)
en: Whether accent color from wallpaper should be applied
sk: Či by sa mala použiť farba akcentu z tapety

en: Utility to edit and create color schemes
sk: Nástroj na upravenie a vytváranie farebných schém

en: Utility creation
sk: Vytvorenie nástroja

en: KCM code (reused in here)
sk: KCM režim (tu prepoužitý)

en: Scheme to edit or to use as a base.
sk: Schéma na upravenie alebo na použitie ako základ.

en: Show 'Apply' button that saves changes without asking (unlike 'Save As' button)
sk: Zobraziť tlačidlo "Použiť", ktoré uloží zmeny bez opýtania (narozdiel od tlačidla "Uložiť ako")

en: Makes the dialog transient for another application window specified by handle
sk: Umožní prechod do dialógového okna pre ďalšie okno aplikácie určené pomocou handle

en: Scheme not found, falling back to current one.
sk: Schéma sa nenašla, používam aktuálnu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
sk: Text okna na pozadí okna

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window text
sk: Text okna

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
sk: Text tlačidla na pozadí tlačidla

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
sk: Tlačidlo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
sk: Normálny text výberu na normálnom pozadí výberu

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
sk: Vybraný text

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
sk: Text odkazu výberu na normálnom pozadí výberu

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView3)
en: link
sk: odkaz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
sk: Navštívený text výberu na normálnom pozadí výberu

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView4)
en: visited
sk: navštívený

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
sk: Aktívny text výberu na normálnom pozadí výberu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
sk: Neaktívny text výberu na normálnom pozadí výberu

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView1)
en: i
sk: n

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
sk: Negatívny text výberu na normálnom pozadí výberu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
sk: Neutrálny text výberu na normálnom pozadí výberu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
sk: Pozitívny text výberu na normálnom pozadí výberu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
sk: Normálny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView0)
en: Normal text
sk: Normálny text

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
sk: Text odkazu na normálnom pozadí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
sk: Navštívený text na normálnom pozadí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
sk: Aktívny text na normálnom pozadí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
sk: Neaktívny text na normálnom pozadí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
sk: Negatívny text na normálnom pozadí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
sk: Neutrálny text na normálnom pozadí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
sk: Pozitívny text na normálnom pozadí

en: Varies
sk: Líši sa

en: Normal Background
sk: Normálne pozadie

en: Alternate Background
sk: Alternatívne pozadie

en: Normal Text
sk: Normálny text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
sk: Neaktívny text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
sk: Aktívny text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
sk: Text odkazu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
sk: Navštívený text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
sk: Negatívny text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
sk: Neutrálny text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
sk: Pozitívny text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
sk: Dekorácia zamerania

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
sk: Dekorácia pri prechode myšou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
sk: Farebná sada:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
sk: Farebná sada pre zobrazenie/zmenu

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
sk: Bežné farby

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
sk: Pohľad

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
sk: Okno

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Button
sk: Tlačidlo

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
sk: Výber

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
sk: Rady

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
sk: Komplementárne

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Header
sk: Hlavička

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
sk: Nový riadok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
sk: Pozadie pohľadu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
sk: Text pohľadu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
sk: Pozadie okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
sk: Text okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
sk: Pozadie tlačidla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
sk: Text tlačidla

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
sk: Pozadie výberu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
sk: Text výberu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
sk: Text neaktívneho výberu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
sk: Pozadie rady

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
sk: Text rady

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
sk: Aktívny titulok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
sk: Text aktívneho titulku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
sk: Sekundárny aktívny titulok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
sk: Neaktívny titulok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
sk: Text neaktívneho titulku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
sk: Sekundárny neaktívny titulok

en: Options
sk: Možnosti

en: Colors
sk: Farby

en: Disabled
sk: Zakázané

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
sk: Máte neuložené zmeny. Naozaj chcete ukončiť?

en: Unsaved changes
sk: Neuložené zmeny

en: Save Color Scheme
sk: Uložiť farebnú schému

en: &Enter a name for the color scheme:
sk: &Zadajte názov pre farebnú schému:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
sk: Farebná schéma s týmto názvom už existuje.
    Chcete ju prepísať?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
sk: Nemáte oprávnenia na prepísanie tej schémy

en: Error
sk: Chyba

en: Inactive
sk: Neaktívne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
sk: Farba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
sk: Intenzita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
sk: Typ efektu farby zablokovaných prvkov

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
sk: Žiadna

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
sk: Odsýtiť

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
sk: Blednutie

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
sk: Zafarbiť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
sk: Typ efektu intenzity zablokovaných prvkov

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
sk: Žiadna

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
sk: Tieňovať

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
sk: Zatemniť

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
sk: Zosvetliť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
sk: Kontrast:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
sk: Úroveň efektu farby zablokovaných prvkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
sk: Úroveň efektu intenzity zablokovaných prvkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
sk: Farba zablokovaných prvkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
sk: Typ kontrastu zablokovaných prvkov

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
sk: Žiadny

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
sk: Blednutie

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
sk: Zafarbiť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
sk: Úroveň kontrastu zablokovaných prvkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useInactiveEffects)
en: Apply &effects to inactive windows
sk: Použiť efekty pre &neaktívne okná

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inactiveSelectionEffect)
en: Use different colors for in&active selections
sk: Použiť odlišné farby pre neaktívne výbery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
sk: Tieňovať triedené stĺpce v &zoznamoch

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tintColors)
en: Tint all colors with accent color
sk: Zafarbiť všetky farby farbou akcentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accentTitlebar)
en: Make window titlebars a&ccent-colored
sk: Urobiť záhlavia okien zvýraznené farbou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tint strength:
sk: Sila odtieňa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
sk: Tieňovanie rámcov a svetelné ("3D") efekty

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
sk: Tieňovanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
sk: Maximálny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
sk: Minimálny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
sk: Kontrast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
sk: Normálny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
sk: normálny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
sk: Text odkazu na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
sk: odkaz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
sk: Navštívený text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
sk: navštívený

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
sk: Aktívny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
sk: aktívny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
sk: Neaktívny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
sk: neaktívny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
sk: Negatívny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
sk: negatívny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
sk: Neutrálny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
sk: neutrálny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
sk: Pozitívny text na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
sk: pozitívny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
sk: Prechod myšou na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
sk: prechod myšou

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
sk: Text odkazu na pozadí odkazu
    (Poznámka: Pozadie odkazu je odvodené od textu odkazu a nie je ho možné nastaviť samostatne)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
sk: Navštívený text na navštívenom pozadí
    (Poznámka: Navštívené pozadie je odvodené od navštíveného textu a nie je ho možné nastaviť samostatne)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
sk: Aktívny text na aktívnom pozadí
    (Poznámka: Aktívne pozadie je odvodené od aktívneho textu a nie je ho možné nastaviť samostatne)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
sk: Neaktívny text na alternatívnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
sk: alternatívny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
sk: Negatívny text na negatívnom pozadí
    (Poznámka: Negatívne pozadie je odvodené od negatívneho textu a nie je ho možné nastaviť samostatne)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
sk: Neutrálny text na neutrálnom pozadí
    (Poznámka: Neutrálne pozadie je odvodené od neutrálneho textu a nie je ho možné nastaviť samostatne)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
sk: Pozitívny text na pozitívnom pozadí
    (Poznámka: Pozitívne pozadie je odvodené od pozitívneho textu a nie je ho možné nastaviť samostatne)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
sk: Zameranie na normálnom pozadí

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
sk: zameranie

en: This module lets you choose the color scheme.
sk: Tento modul vám umožnuje farebnú schému.

en: The color scheme '%1' is not installed. Selecting the default theme instead.
sk: Farebná schéma '%1' nie je nainštalovaná. Vyberám namiesto toho predvolenú tému.

en: All Schemes
sk: Všetky farebné schémy

en: Light Schemes
sk: Svetlé farebné schémy

en: Dark Schemes
sk: Tmavé farebné schémy

en: Use accent color:
sk: Použiť akcentovú farbu:

en: From current color scheme
sk: Z aktuálnej farebnej schémy

[ctx: @option:radio wallpaper accent color option]
en: From current wallpaper
sk: Z aktuálneho pozadia

en: Custom:
sk: Vlastná:

en: Choose custom accent color
sk: Použiť vlastnú zvýrazňovaciu farbu:

en: Window Title
sk: Titulok okna

en: Window text
sk: Text okna

en: Button
sk: Tlačidlo

[ctx: Hyperlink]
en: link
sk: odkaz

[ctx: Visited hyperlink]
en: visited
sk: navštívený

en: Normal text
sk: Normálny text

en: Highlighted text
sk: Zvýraznený text

en: Disabled text
sk: Zakázaný text

en: Edit Color Scheme…
sk: Upraviť farebnú schému...

en: Remove Color Scheme
sk: Vymazať farebnú schému

en: Restore Color Scheme
sk: Obnoviť farebnú schému

en: Install from File…
sk: Nainštalovať zo súboru...

en: Get New Color Schemes…
sk: Získať nové farebné schémy...

en: Open Color Scheme
sk: Otvoriť farebnú schému

en: Color Scheme Files (*.colors)
sk: Súbory farebných schém (*.colors)

en: This tool allows you to set the color scheme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sk: Tento nástroj umožňuje nastaviť farebnú schému pre aktuálne sedenie Plasmy bez toho, aby ste ju omylom nastavili na takú, ktorá buď nie je k dispozícii, alebo ktorá je už nastavená.

en: The name of the color scheme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
sk: Názov farebnej schémy, ktorú chcete nastaviť pre svoje aktuálne sedenie Plasmy (pri prechode úplnou cestou sa použije iba posledná časť cesty).

en: Show all the color schemes available on the system (and which is the current theme)
sk: Zobraziť všetky farebné schémy dostupné v systéme (a ktorá je aktuálna téma)

en: The name of the accent color you want to set. SVG color names (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) and hex color codes are supported. Quote the hex code if there is possibility of shell expansion
sk: Názov farby zvýraznenia, ktorú chcete nastaviť. Podporované sú názvy farieb SVG (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) a hexadecimálne kódy farieb.

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
sk: Požadovaná téma „%1“ je už nastavená ako téma pre aktuálne sedenie Plasmy.

en: Successfully applied the color scheme %1 to your current Plasma session
sk: Farebná schéma %1 bola úspešne použitá pre vaše aktuálne sedenie Plasmy

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sk: Nepodarilo sa nájsť tému „%1“. Téma by mala byť jednou z nasledujúcich možností: %2

en: You have managed to pass an empty color scheme name, which isn't supported behavior.
sk: Podarilo sa vám zadať prázdny názov farebnej schémy, čo nie je podporované.

en: The file you attempted to set as your scheme, %1, could not be identified as a color scheme.
sk: Súbor, ktorý ste sa pokúsili nastaviť ako svoju schému, %1, nebolo možné identifikovať ako farebnú schému.

en: Successfully applied the accent color %1
sk: Zvýrazňujúca farba %1 bola úspešne použitá

en: Invalid accent color
sk: Neplatná farba zvýraznenia

en: You have the following color schemes on your system:
sk: Vo vašom systéme máte nasledujúce farebné schémy:

en:  * %1 (current color scheme)
sk: * %1 (aktuálna farebná schéma)
