kcmicons - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Secondary Toolbars
sk: Sekundárne panely nástrojov

en: Small Icons
sk: Malé ikony

en: Dialogs
sk: Dialógy

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
sk: Názov aktuálnej témy ikon

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
sk: Veľkosť ikon na pracovnej ploche

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
sk: Veľkosť ikon panela nástrojov

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
sk: Veľkosť ikon panelu nástrojov

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
sk: Veľkosť malých ikon

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
sk: Veľkosť ikon panela

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
sk: Veľkosť ikon dialógov

en: Unable to create a temporary file.
sk: Nemôžem vytvoriť dočasný súbor.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
sk: Nepodarilo sa stiahnuť archív témy ikon: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
sk: Súbor nie je platný archív tém ikon.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
sk: Počas inštalácie nastal problém, avšak väčšina tém z archívu bola nainštalovaná

en: Theme installed successfully.
sk: Téma úspešne nainštalovaná.

en: Installing icon themes…
sk: Inštalujem témy ikon...

en: Installing %1 theme…
sk: Inštalujem tému %1 ...

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
sk: Tu môžete nakonfigurovať predvolené veľkosti rôznych typov ikon na úrovni celého systému. Upozorňujeme, že nie všetky aplikácie budú tieto nastavenia rešpektovať.<nl/><nl/>Ak zistíte, že objekty na obrazovke sú vo všeobecnosti príliš malé alebo príliš veľké, zvážte namiesto toho nastavenie globálnej mierky.

en: Adjust Global Scale…
sk: Upraviť globálnu mierku...

[ctx: @label:slider]
en: Size:
sk: Veľkosť:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
sk: Tento modul vám umožnuje vybrať ikony pre vašu plochu.

en: Remove Icon Theme
sk: Odstrániť tému ikon

en: Restore Icon Theme
sk: Obnoviť tému ikon

en: Configure Icon Sizes
sk: Nastaviť veľkosť ikon

en: Install from File…
sk: Nainštalovať zo súboru...

en: Get New Icons…
sk: Získať nové ikony...

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
sk: Nastaviť veľkosť ikon

en: Open Theme
sk: Otvoriť tému

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
sk: Súbory tém (*.tar.gz *.tar.bz2)
