ksmserver - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
sk: Odhlásenie zrušil '%1'

en: $HOME not set!
sk: $HOME nie je nastavený!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
sk: Adresár $HOME (%1) neexistuje.

en: No write access to $HOME directory (%1).
sk: Nie je právo na zápis do adresára $HOME (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
sk: Nie je právo na čítanie do adresára $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
sk: Adresár $HOME (%1) nemá dosť miesta na disku.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
sk: Zápis do adresára $HOME (%2) zlyhal s chybou '%1'

en: No write access to '%1'.
sk: Nie je prístup na zápis do '%1'.

en: No read access to '%1'.
sk: Nie je prístup na čítanie do '%1'.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
sk: Dočasný adresár (%1) nemá dosť miesta na disku.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
sk: Zápis do dočasného adresára (%2) zlyhal
        s chybou '%1'

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
sk: Boli zistené nasledovné problémy inštalácie
    pri pokuse spustiť Plasmu:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
sk: 
    
    Plasmu nie je možné spustiť.

en: Plasma Workspace installation problem!
sk: Problém s inštaláciou pracovnej plochy Plasma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
sk: Spoľahlivý správca KDE sedení, ktorý komunikuje štandardným X11R6 
    protokolom správy sedenia (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
sk: Obnoví uložené užívateľské sedenie, ak je dostupné

en: Also allow remote connections
sk: Povolí aj vzdialené pripojenia

en: Starts the session in locked mode
sk: Spustí sedenie v zamknutom režime

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
sk: Spustí bez podpory zamknutia obrazovky. Potrebné iba, ak iný komponent poskytuje zamykanie obrazovky.

en: Session Management
sk: Správa sedení

en: Log Out
sk: Odhlásiť

en: Log Out Without Confirmation
sk: Odhlásiť bez potvrdenia

en: Halt Without Confirmation
sk: Vypnúť bez potvrdenia

en: Reboot Without Confirmation
sk: Reštartovať bez potvrdenia
