plasma_engine_keystate - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
sk: Ľavé tlačidlo

en: Right Button
sk: Pravé tlačidlo

en: Middle Button
sk: Stredné tlačidlo

en: First X Button
sk: Prvé tlačidlo X

en: Second X Button
sk: Druhé tlačidlo X

en: Pressed
sk: Stlačené

en: Latched
sk: Prepnuté

en: Locked
sk: Zamknuté
