kcmstyle - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
sk: %1 nie je platný archív GTK témy.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
sk: Nastala chyba počas načítavania dialógu nastavenia pre tento štýl.

en: Failed to apply selected style '%1'.
sk: Nepodarilo sa použiť vybratý štýl '%1'.

en: Configure %1
sk: Nastaviť %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
sk: Karta 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
sk: Tlačidlo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
sk: Zoznam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie tlačidlo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
sk: Prepínač

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
sk: Karta 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
sk: Štýl aplikácií

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
sk: Zobrazovať ikony na tlačidlách

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
sk: Zobrazovať ikony v ponukách

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
sk: Popisok hlavného panelu

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
sk: Popisok sekundárneho panelu

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
sk: Nastaviť ikony a panely nástrojov

en: Show icons:
sk: Zobrazovať ikony:

en: On buttons
sk: Na tlačidlách

en: In menus
sk: V ponukách

en: Main toolbar label:
sk: Popisok hlavného panelu:

en: None
sk: Žiadne

en: Text only
sk: Iba text

en: Beside icons
sk: Vedľa ikon

en: Below icon
sk: Pod ikonou

en: Secondary toolbar label:
sk: Popisok sekundárneho panelu:

en: GNOME/GTK Application Style
sk: GNOME/GTK Štýl aplikácií

en: GTK theme:
sk: GTK téma:

en: Preview…
sk: Náhľad...

en: Install from File…
sk: Nainštalovať zo súboru...

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
sk: Získať nové štýly pre aplikácie GNOME/GTK...

en: Select GTK Theme Archive
sk: Vybrať archív s GTK témou

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
sk: Archív GTK témy (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
sk: Nastaviť ikony a panely nástrojov...

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
sk: Nastaviť štýl GNOME/GTK aplikácií...

en: Configure Style…
sk: Nastaviť štýl...
