plasma-desktop - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Toggle do not disturb
sk: Prepnúť režim Nevyrušovať

en: Other Applications
sk: Ostatné aplikácie

en: Show popups
sk: Zobrazovať vyskakovacie okná

en: Show in do not disturb mode
sk: Zobrazovať v režime Nevyrušovať

en: Show in history
sk: Zobrazovať v histórií

en: Show notification badges
sk: Zobrazovať odznaky

[ctx: @title:table Configure individual notification events in an app]
en: Configure Events
sk: Nastaviť udalosti

en: This application does not support configuring notifications on a per-event basis
sk: Táto aplikácia nepodporuje nastavenie upozornení na základe udalostí

en: Show a message in a pop-up
sk: Zobraziť správu vo vyskakovacom okne

en: Play a sound
sk: Zahrať zvuk

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound
sk: Ukážka zvuku

[ctx: Reset the notification sound to a default one]
en: Reset
sk: Obnoviť

en: Choose sound file
sk: Vyberte zvukový súbor

[ctx: @action:button Plasma-specific notifications]
en: System Notifications
sk: Systémové upozornenia

[ctx: @action:button Application-specific notifications]
en: Application Settings
sk: Nastavenia aplikácií

en: Could not find a 'Notifications' widget, which is required for displaying notifications. Make sure that it is enabled either in your System Tray or as a standalone widget.
sk: Nepodarilo sa nájsť widget „Upozornenia“, ktorý je potrebný na zobrazenie upozornení. Uistite sa, že je povolený buď v systémovej lište, alebo ako ako samostatný widget.

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2' instead of Plasma.
sk: Oznámenia v súčasnosti poskytuje '%1 %2' namiesto Plasmy.

en: Notifications are currently not provided by Plasma.
sk: Oznámenia v súčasnosti nie sú poskytované Plasmou.

[ctx: @title:group]
en: Do Not Disturb mode
sk: Režim Nevyrušovať

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: Enable automatically:
sk: Povoliť automaticky:

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode when screens are mirrored]
en: When screens are mirrored
sk: Pri zrkadlení obrazoviek

[ctx: Automatically enable Do Not Disturb mode during screen sharing]
en: During screen sharing
sk: Počas zdieľania obrazovky

[ctx: Keyboard shortcut to turn Do Not Disturb mode on and off]
en: Manually toggle with shortcut:
sk: Manuálne prepnúť pomocou skratky:

[ctx: @title:group]
en: Visibility conditions
sk: Podmienky viditeľnosti

en: Critical notifications:
sk: Kritické oznámenia:

en: Show in Do Not Disturb mode
sk: Zobrazovať v režime Nevyrušovať

en: Normal notifications:
sk: Normálne oznámenia:

en: Show over full screen windows
sk: Zobrazovať cez okná na celú obrazovku

en: Low priority notifications:
sk: Upozornenia s nízkou prioritou:

en: Show popup
sk: Zobrazovať vyskakovacie okno

[ctx: @title:group As in: 'notification popups']
en: Popups
sk: Vyskakovacie okná

[ctx: @label]
en: Location:
sk: Umiestnenie:

[ctx: Popup position near notification plasmoid]
en: Near notification icon
sk: Vedľa ikony upozornení

en: Choose Custom Position…
sk: Vybrať vlastnú polohu...

en: %1 second | %1 seconds
sk[0]: %1 sekunda
sk[1]: %1 sekundy
sk[2]: %1 sekúnd

[ctx: Part of a sentence like, 'Hide popup after n seconds']
en: Hide after:
sk: Skryť po:

[ctx: @title:group]
en: Additional feedback
sk: Dodatočná odozva

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
sk: Zobrazovať v upozorneniach

en: Application progress:
sk: Priebeh aplikácií:

[ctx: Keep application job popup open for entire duration of job]
en: Keep popup open during progress
sk: Nechať vyskakovacie okno otvorené počas priebehu

en: Notification badges:
sk: Odznaky aplikácií:

en: Show in task manager
sk: Zobrazovať v správcovi úloh

en: Popup Position
sk: Poloha vyskakovacieho okna

en: Application Settings
sk: Nastavenia aplikácií

en: Applications
sk: Aplikácie

en: System Services
sk: Systémové služby

en: No application or event matches your search term
sk: Žiadna aplikácia alebo udalosť nezodpovedá hľadanému výrazu

en: Select an application from the list to configure its notification settings and behavior
sk: Vyberte aplikáciu zo zoznamu na zmenu jej nastavení upozornení a správania
