kcm_autostart - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: "%1" is not an absolute url.
sk: "%1" nie je absolútna url.

en: "%1" does not exist.
sk: "%1" neexistuje.

en: "%1" is not a file.
sk: "%1" nie je súbor.

en: "%1" is not readable.
sk: "%1" nie je čitateľný.

[ctx: @label Stop the Systemd unit for a running process]
en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: @label Start the Systemd unit for a currently inactive process]
en: Start
sk: Spustiť

[ctx: @label The name of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @label The current status (e.g. active or inactive) of a Systemd unit for an app or script that will autostart]
en: Status:
sk: Stav:

[ctx: @label A date and time follows this text, making a sentence like 'Last activated on: August 7th 11 PM 2023']
en: Last activated on:
sk: Naposledy spustené:

en: Unable to load logs. Try refreshing.
sk: Nie je možné načítať protokoly. Skúste obnoviť.

[ctx: @action:button Refresh entry logs when it failed to load]
en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Make Executable
sk: Urobiť spustiteľným

en: The file '%1' must be executable to run at logout.
sk: Súbor '%1' musí byť spustiteľný, aby sa spustil pri odhlásení.

en: The file '%1' must be executable to run at login.
sk: Súbor '%1' musí byť spustiteľný, aby sa spustil pri prihlásení.

[ctx: @action:button menu button; add new application etc]
en: Add New
sk: Pridať nový

[ctx: @action:inmenu completes: add new application]
en: Application…
sk: Aplikácia…

[ctx: @action:inmenu accessible]
en: Add application
sk: Pridať aplikáciu

[ctx: @action:inmenu completes: add new login script]
en: Login Script…
sk: Pridať skript pri prihlásení…

[ctx: @action:inmenu completes: add new logout script]
en: Logout Script…
sk: Pridať skript pri odhlásení…

en: %1 has not been autostarted yet. Details will be available after the system is restarted.
sk: %1 ešte nebol automaticky spustené. Podrobnosti budú k dispozícii po reštarte systému.

[ctx: @label Entry hasn't been autostarted because system hasn't been restarted]
en: Not autostarted yet
sk: Ešte nespustené

[ctx: @action:button]
en: See properties
sk: Nastaviť vlastnosti

[ctx: @action:button]
en: Remove entry
sk: Odstrániť položku

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Login Scripts
sk: Skripty prihlásenia

en: Pre-startup Scripts
sk: Skripty pred spustením

en: Logout Scripts
sk: Skripty odhlásenia

en: No user-specified autostart items
sk: Žiadne položky automatického spustenia zadané používateľom

[ctx: @info 'some' refers to autostart items]
en: Click the <interface>Add New</interface> button to add some
sk: Nové pridáte kliknutím na tlačidlo <interface>Pridať…</interface>

en: Choose Login Script
sk: Vybrať skript prihlásenia

en: Choose Logout Script
sk: Vybrať skript odhlásenia

[ctx: @label Entry is running right now]
en: Running
sk: Spustené

[ctx: @label Entry is not running right now (exited without error)]
en: Not running
sk: Nespustené

[ctx: @label Entry is being started]
en: Starting
sk: Spúšťa sa

[ctx: @label Entry is being stopped]
en: Stopping
sk: Zastavuje

[ctx: @label Entry has failed (exited with an error)]
en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Error occurred when receiving reply of GetAll call %1
sk: Pri prijímaní odpovede na volanie GetAll došlo k chybe %1

en: Failed to open journal
sk: Nepodarilo sa otvoriť protokol
