kcm_desktopthemedetails - en to sk translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
sk: Názov aktuálneho Plasma štýlu

en: Unable to create a temporary file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor.

en: Unable to download the theme: %1
sk: Nepodarilo sa stiahnuť tému: %1

en: Theme installed successfully.
sk: Téma nainštalovaná úspešne.

en: Theme installation failed.
sk: Inštalácia témy zlyhala.

en: Removing theme failed: %1
sk: Odstraňovanie témy zlyhalo: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sk: Tento nástroj umožňuje nastaviť tému aktuálneho Plasma sedenia bez toho, aby ste ju omylom nastavili na tému, ktorá buď nie je k dispozícii, alebo ktorá je už nastavená.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
sk: Názov témy, ktorú chcete nastaviť pre svoju aktuálne sedenie Plasmy (pri prechode úplnou cestou sa použije iba posledná časť cesty)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
sk: Zobraziť všetky témy dostupné v systéme (a ktorá je aktuálna téma)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
sk: Požadovaná téma „%1“ je už nastavená ako téma pre aktuálne sedenie Plasmy.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
sk: Téma aktuálneho Plasma sedenia bola nastavená na %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sk: Nepodarilo sa nájsť tému „%1“. Téma by mala byť jednou z nasledujúcich možností: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
sk: Vo vašom systéme máte nasledujúce Plasma témy:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
sk: Všetky štýly

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
sk: Svetlé štýly

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
sk: Tmavé štýly

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
sk: Kompatibilné z farebnou schémou

en: Install from File…
sk: Nainštalovať zo súboru...

en: Get New…
sk: Získať nové...

en: Follows color scheme
sk: Nasleduje farebnú schému

en: Edit Theme…
sk: Upraviť tému...

en: Remove Theme
sk: Odstrániť tému

en: Restore Theme
sk: Obnoviť tému

en: Open Theme
sk: Otvoriť tému

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
sk: Súbory tém (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
