kfontinst - en to sk translation catalogue (414 entries)

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
sk: Chcete nainštalovať písma pre osobné použitie (dostupné len vám), alebo pre celý systém (dostupné všetkým užívateľom)?

en: Where to Install
sk: Kam inštalovať

en: Font Installer
sk: Inštalátor písiem

en: Simple font installer
sk: Jednoduchý inštalátor písiem

en: Makes the dialog transient for a window specified by windowHandle
sk: Urobí dialóg prechodným pre okno špecifikované pomocou windowHandle.

en: URL to install
sk: adresa URL

en: Print
sk: Tlačiť

en: Canceling…
sk: Ruší sa...

en: Font Printer
sk: Tlač písiem

en: Simple font printer
sk: Jednoduchá tlač písiem

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
sk: Urobí dialóg podriadený pre X aplikáciu zadanú pomocou winid

en: Size index to print fonts
sk: Veľkosť písiem pre tlač

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
sk: Písma na tlač, zadané ako "Rodina,Štýl", kde Štýl je 24-bitové desiatkové číslo v tvare: <hrúbka><šírka><sklon>

en: File containing list of fonts to print
sk: Súbor obsahujúci zoznam písiem na tlač

en: Remove file containing list of fonts to print
sk: Odstrániť súbor obsahujúci zoznam písiem na tlač

en: Open an existing font file
sk: Otvorí existujúci súbor písma

en: Print font preview
sk: Zobraziť náhľad písma

en: Select Font to View
sk: Vyberte písmo k zobrazeniu

en: URL to open
sk: Otvoriť URL

en: Font Viewer
sk: Prehliadač písiem

en: Simple font viewer
sk: Jednoduchý prehliadač písiem

en: Duplicate Fonts
sk: Duplikovať písma

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
sk: Hľadanie duplicitných písiem. Prosím, čakajte...

en: No duplicate fonts found.
sk: Neboli nájdené duplicitné písma.

en: Delete Marked Files
sk: Odstrániť označené súbory

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
sk[0]: Nájdené %1 duplicitné písmo.
sk[1]: Nájdené %1 duplicitné písma.
sk[2]: Nájdených %1 duplicitných písiem.

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
sk: Naozaj chcete odstrániť:
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
sk: Naozaj chcete odstrániť:

en: Cancel font scan?
sk: Zrušiť skenovanie písiem?

en: Font/File
sk: Písmo/Súbor

en: Size
sk: Veľkosť

en: Date
sk: Dátum

en: Links To
sk: Odkazy na

en: Open in Font Viewer
sk: Otvoriť v Prehliadači písiem

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Unmark for Deletion
sk: Zrušiť označenie pre odstránenie

en: Mark for Deletion
sk: Označiť pre odstránenie

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
sk[0]: Otvoriť písmo v prehliadači písiem?
sk[1]: Otvoriť všetkých %1 písma v prehliadači písiem?
sk[2]: Otvoriť všetkých %1 písiem v prehliadači písiem?

en: Family
sk: Rodina

en: Style
sk: Štýl

en: Foundry
sk: Autor

en: FontConfig Match
sk: Zhoda s FontConfig

en: File Type
sk: Typ súboru

en: File Name
sk: Meno súboru

en: File Location
sk: Umiestnenie súboru

en: Writing System
sk: Systém zápisu

en: Set Criteria
sk: Nastaviť kritéria

en: Symbol/Other
sk: Symboly/Ostatné

en: Filter by %1…
sk: Filtrovať podľa %1...

en: Font
sk: Písmo

en: Status
sk: Stav

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
sk: Tento stĺpec zobrazuje stav rodiny písma a štýl každého písma.

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
sk: <p>Tento zoznam zobrazuje nainštalované písma. Písma sú zoskupené podľa rodiny, a číslo v hranatých zátvorkách reprezentuje počet dostupných štýlov. Napríklad:</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Obyčajné</li><li>Tučné</li><li>Tučné Kurzíva</li><li>Kurzíva</li></ul></li></ul>

en: …plus %1 more
sk: ...a %1 naviac

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Zakázať

en: Print…
sk: Tlačiť...

en: Reload
sk: Obnoviť

en: Open all %1 fonts in font viewer?
sk: Otvoriť všetkých %1 písiem v Prehliadači písiem?

en: All Fonts
sk: Všetky písma

en: Personal Fonts
sk: Osobné písma

en: System Fonts
sk: Systémové písma

en: Unclassified
sk: Nezaradené

en: Group
sk: Skupina

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
sk: <p>Naozaj chcete odstrániť '<b>%1</b>'?</p><p><i>Odstráni sa len skupina, nie samotné písma.</i></p>

en: Remove Group
sk: Odstrániť skupinu

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove group
sk: Odstrániť skupinu

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
sk: <h3>Skupiny písiem</h3><p>Tento zoznam zobrazuje skupiny písiem dostupné v systéme. Existujú 2 hlavné skupiny písiem:<ul><li><b>Štandardné</b> sú špeciálne skupiny použité správcom písiem.<ul>%1</ul></li><li><b>Vlastné</b> sú vami vytvorené skupiny. Ak chcete pridať rodinu písiem do jednej z týchto skupín, jednoducho ju presuňte myšou zo zoznamu písiem do požadovanej skupiny. Na odstránenie rodiny zo skupiny, presuňte písmo do skupiny "Všetky písma".</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
sk: <li><i>Všetky písma</i> obsahuje všetky písma nainštalované v systéme.</li><li><i>Nezaradené</i> obsahuje všetky písma, ktoré ešte nie sú umiestnené v skupine "Vlastné".</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
sk: <li><i>Všetky písma</i> obsahuje všetky písma nainštalované v systéme -  "Systémové" aj "Osobné".</li><li><i>Systémové</i> obsahujú všetky písma, ktoré sú nainštalované pre celý systém (t.j. prístupné pre všetkých užívateľov).</li><li><i>Osobné</i> obsahuje vaše osobné písma.</li><li><i>Nezaradené</i> obsahuje všetky písma, ktoré ešte nie sú umiestnené v skupine "Vlastné".</li>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
sk: <qt>Skupina s názvom <b>'%1'</b> už existuje.</qt>

en: Rename…
sk: Premenovať...

en: Export…
sk: Exportovať...

en: Add to "%1".
sk: Pridať do "%1".

en: Remove from current group.
sk: Odstrániť z aktuálnej skupiny.

en: Move to personal folder.
sk: Presunúť do osobného priečinka.

en: Move to system folder.
sk: Presunúť do systémového priečinka.

en: Skip
sk: Preskočiť

en: AutoSkip
sk: Preskočiť automaticky

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
sk: <h3>Zrušiť?</h3><p>Naozaj chcete zrušiť?</p>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
sk: <h3>Dokončené</h3><p>Uvedomte si, že aby sa zmeny prejavili, musíte otvorené aplikácie znovu spustiť.</p>

en: Do not show this message again
sk: Túto správu už znovu nezobrazovať

en: Installing
sk: Inštalovanie

en: Uninstalling
sk: Odinštalovanie

en: Enabling
sk: Povoľuje sa

en: Moving
sk: Presúvanie

en: Updating
sk: Aktualizovanie

en: Removing
sk: Odstraňuje sa

en: Disabling
sk: Zakazuje sa

en: Updating font configuration. Please wait…
sk: Aktualizuje sa nastavenie písiem. Čakajte, prosím...

en: Unable to start backend.
sk: Nepodarilo sa spustiť backend.

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
sk: Backend neočakávane skončil, ale bol reštartovaný. Prosím, skúste to znovu.

en: <h3>Error</h3>
sk: <h3>Chyba</h3>

en: Failed to download <i>%1</i>
sk: Nepodarilo sa stiahnuť <i>%1</i>

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
sk: Systémový backend neočakávane skončil. Prosím, skúste to znovu.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
sk: <i>%1</i> je bit mapové písmo, podpora týchto písiem je v systéme vypnutá.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
sk: <i>%1</i> obsahuje písmo <b>%2</b>, ktoré je už v systéme nainštalované.

en: <i>%1</i> is not a font.
sk: <i>%1</i> nie je písmo.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
sk: Nepodarilo sa odstrániť všetky súbory asociované s <i>%1</i>

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
sk: Nepodarilo sa spustiť systémový démon.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> already exists.
sk: <i>%1</i> už existuje.

en: <i>%1</i> does not exist.
sk: <i>%1</i> neexistuje.

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
sk: Prístup zamietnutý.<br><i>%1</i>

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
sk: Nepodporovaná akcia.<br><i>%1</i>

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
sk: Overenie zlyhalo.<br><i>%1</i>

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
sk: Neočakávaná chyba počas spracovávania: <i>%1</i>

en: Create New Group…
sk: Vytvoriť novú skupinu...

en: Remove Group…
sk: Odstrániť skupinu...

en: Enable Fonts in Group…
sk: Povoliť písma v skupine...

en: Disable Fonts in Group…
sk: Zakázať písma v skupine...

en: This displays a preview of the selected font.
sk: Toto zobrazí náhľad vybraného písma.

en: Find Duplicates…
sk: Hľadať duplikáty...

en: Scan for Duplicate Fonts…
sk: Skenovanie duplicitných písiem...

en: Install from File…
sk: Inštalovať zo súboru...

en: Install fonts from a local file
sk: Inštalovať písma z lokálneho súboru

en: Get New Fonts…
sk: Získať nové písma...

en: Download new fonts
sk: Stiahnuť nové písma

en: Delete Selected Fonts…
sk: Odstrániť vybrané písma...

en: Change Preview Text…
sk: Zmeniť text náhľadu...

en: Add Fonts
sk: Pridať písma

en: Failed to save list of fonts to print.
sk: Nepodarilo sa uložiť zoznam písiem pre tlač.

en: Failed to start font printer.
sk: Nie je možné spustiť tlačiareň písma.

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
sk: Nie sú žiadne tlačiteľné písma.
    Môžete tlačiť len ne-bit mapové písma alebo povolené písma.

en: Cannot Print
sk: Nedá sa tlačiť

en: You did not select anything to delete.
sk: Nevybrali ste nič, čo by bolo možné odstrániť.

en: Nothing to Delete
sk: Nie je čo odstrániť

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
sk: <p>Naozaj chcete odstrániť</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: Delete Font
sk: Odstrániť písmo

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť toto písmo?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto %1 písma?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť týchto %1 písiem?

en: Delete Fonts
sk: Odstrániť písma

en: Deleting font(s)…
sk: Odstraňovanie písiem..

en: You did not select anything to move.
sk: Nevybrali ste nič k presunutiu.

en: Nothing to Move
sk: Nie je čo presunúť

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
sk: <p>Určite chcete presunúť</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>

en: Move Font
sk: Presunúť písmo

en: Move
sk: Presunúť

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
sk[0]: <p>Určite chcete presunúť toto písmo z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>
sk[1]: <p>Určite chcete presunúť tieto %1 písma z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>
sk[2]: <p>Určite chcete presunúť týchto %1 písiem z <i>%2</i> do <i>%3</i>?</p>

en: Move Fonts
sk: Presunúť písma

en: Moving font(s)…
sk: Presúvanie písiem...

en: Export Group
sk: Exportovať skupinu

en: No files?
sk: Žiadne súbory?

en: Failed to open %1 for writing
sk: Nepodarilo sa otvoriť %1 pre zápis

en: Create New Group
sk: Vytvoriť novú skupinu

en: Name of new group:
sk: Názov novej skupiny:

en: New Group
sk: Nová skupina

en: Preview Text
sk: Text náhľadu

en: Please enter new text:
sk: Zadajte nový text:

en: Scanning font list…
sk: Skenovanie zoznamu písiem...

en: No fonts
sk: Žiadne písma

en: 1 Font | %1 Fonts
sk[0]: 1 písmo
sk[1]: %1 písma
sk[2]: %1 písiem

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
sk: <table><tr><td align="right">Povolené:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Zakázané:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Čiastočne povolené:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Celkovo:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
sk: <table><tr><td align="right">Povolené:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Zakázané:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Celkovo:</td><td>%3</td></tr></table>

en: Looking for any associated files…
sk: Hľadajú sa asociované súbory...

en: Scanning Files…
sk: Skenovanie súborov...

en: Looking for additional files to install…
sk: Hľadajú sa ďalšie súbory na inštaláciu...

en: Looking for files associated with %1
sk: Hľadajú sa asociované súbory s %1

en: Installing font(s)…
sk: Inštalovanie písiem...

en: You did not select anything to enable.
sk: Nevybrali ste nič k povoleniu.

en: You did not select anything to disable.
sk: Nevybrali ste nič na zakázanie.

en: Nothing to Enable
sk: Nie je čo povoliť

en: Nothing to Disable
sk: Nie je čo zakázať

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
sk: <p>Naozaj chcete povoliť</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
sk: <p>Naozaj chcete zakázať</p><p>'<b>%1</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sk: <p>Naozaj chcete povoliť</p><p>'<b>%1</b>', obsiahnuté v skupine '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sk: <p>Naozaj chcete zakázať</p><p>'<b>%1</b>', obsiahnuté v skupine '<b>%2</b>'?</p>

en: Enable Font
sk: Povoliť písmo

en: Disable Font
sk: Zakázať písmo

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
sk[0]: Naozaj chcete povoliť toto písmo?
sk[1]: Naozaj chcete povoliť tieto %1 písma?
sk[2]: Naozaj chcete povoliť týchto %1 písiem?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
sk[0]: Naozaj chcete zakázať toto písmo?
sk[1]: Naozaj chcete zakázať tieto %1 písma?
sk[2]: Naozaj chcete zakázať týchto %1 písiem?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sk[0]: <p>Naozaj chcete povoliť toto písmo obsiahnuté v skupine '<b>%2</b>'?</p>
sk[1]: <p>Naozaj chcete povoliť tieto %1 písma obsiahnuté v skupine '<b>%2</b>'?</p>
sk[2]: <p>Naozaj chcete povoliť týchto %1 písiem obsiahnutých v skupine '<b>%2</b>'?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sk[0]: <p>Naozaj chcete zakázať toto písmo obsiahnuté v skupine '<b>%2</b>'?</p>
sk[1]: <p>Naozaj chcete zakázať tieto %1 písma obsiahnuté v skupine '<b>%2</b>'?</p>
sk[2]: <p>Naozaj chcete zakázať týchto %1 písiem obsiahnutých v skupine '<b>%2</b>'?</p>

en: Enable Fonts
sk: Povoliť písma

en: Disable Fonts
sk: Zakázať písma

en: Enabling font(s)…
sk: Povoľovanie písiem...

en: Disabling font(s)…
sk: Zakazovanie písiem...

en: Print Font Samples
sk: Vytlačiť vzorky písma

en: Select size to print font:
sk: Vyberte veľkosť písma pre tlač:

en: Waterfall
sk: Vodopád

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
sk: Môžete inštalovať písma buď do "%1" alebo "%2".

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
sk: Nemôžete inštalovať balíček písiem priamo.
    Rozbaľte %1 a nainštalujte komponenty samostatne.

en: Cannot copy fonts
sk: Nie je možné kopírovať písma

en: Cannot move fonts
sk: Nie je možné presunúť písma

en: Only fonts may be deleted.
sk: Iba písma môžu byť odstránené.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
sk: Môžete odstrániť písma buď z "%1" alebo "%2".

en: Please specify "%1" or "%2".
sk: Zadajte "%1" alebo "%2".

en: No special methods supported.
sk: Nie sú podporované žiadne špeciálne metódy.

en: Fonts
sk: Písma

en: Failed to start the system daemon
sk: Nepodarilo sa spustiť systémový démon

en: Backend died
sk: Backend neočakávane skončil

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
sk: %1 je bit mapové písmo, podpora týchto písiem je v systéme vypnutá.

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
sk: %1 obsahuje písmo <b>%2</b>, ktoré je už v systéme nainštalované.

en: %1 is not a font.
sk: %1 nie je písmo.

en: Could not remove all files associated with %1
sk: Nepodarilo sa odstrániť všetky súbory asociované s %1

en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
sk: AaÁáÄäBbCcČčDdĎďEeÉéFfGgHhIiÍíJjKkLlĽľĹĺMmNnŇňOoÓóÔôPpQqRrŔŕSsŠšTtŤťUuÚúVvWwXxYyÝýZzŽž0123456789

en: No characters found.
sk: Neboli nájdené žiadne znaky.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
sk: Kŕdeľ šťastných ďatľov učí pri kótovanom ústí Váhu mĺkveho koňa obhrýzať kôru a žrať čerstvé mäso

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
sk: AÁBCČDĎEÉFGHIÍJKLĽĹMNŇOÓPQRŔSŠTŤUÚVWXYZŽ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
sk: aábcčdďeéfghiíjklľĺmnňoóôpqrŕsštťuúvwxyzž

en: ERROR: Could not determine font's name.
sk: CHYBA: Nedá sa zistiť meno písma.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
sk[0]: %2 [1 pixel]
sk[1]: %2 [%1 pixely]
sk[2]: %2 [%1 pixelov]

en: Personal
sk: Osobné

en: System
sk: Systémové

en: All
sk: Všetky

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Thin
sk: Tenké

en: Extra Light
sk: Extra svetlé

en: Ultra Light
sk: Veľmi svetlé

en: Light
sk: Svetlé

en: Regular
sk: Obyčajné

en: Normal
sk: Normálne

en: Medium
sk: Stredné

en: Demi Bold
sk: Polotučné

en: Semi Bold
sk: Stredne tučné

en: Bold
sk: Tučné

en: Extra Bold
sk: Extra tučné

en: Ultra Bold
sk: Veľmi tučné

en: Black
sk: Čierne

en: Heavy
sk: Hrubé

en: Roman
sk: Rímske

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Oblique
sk: Šikmé

en: Ultra Condensed
sk: Veľmi zhustené

en: Extra Condensed
sk: Extra zhustené

en: Condensed
sk: Zhustené

en: Semi Condensed
sk: Stredne zhustené

en: Semi Expanded
sk: Polovične rozšírené

en: Expanded
sk: Rozšírené

en: Extra Expanded
sk: Extra rozšírené

en: Ultra Expanded
sk: Veľmi rozšírené

en: Monospaced
sk: Pevná šírka

en: Charcell
sk: Šírka bunky

en: Proportional
sk: Proporcionálne

en: Other, Control
sk: Ostatné, riadiace

en: Other, Format
sk: Ostatné, formát

en: Other, Not Assigned
sk: Ostatné, nepridelené

en: Other, Private Use
sk: Ostatné, súkromné použitie

en: Other, Surrogate
sk: Ostatné, náhradné

en: Letter, Lowercase
sk: Písmeno, malé

en: Letter, Modifier
sk: Písmeno, modifikátor

en: Letter, Other
sk: Písmeno, ostatné

en: Letter, Titlecase
sk: Písmeno, titulkové

en: Letter, Uppercase
sk: Písmeno, veľké

en: Mark, Spacing Combining
sk: Značka, spájanie medzery

en: Mark, Enclosing
sk: Značka, uzatváracia

en: Mark, Non-Spacing
sk: Značka, nie medzery

en: Number, Decimal Digit
sk: Číslo, desiatková číslica

en: Number, Letter
sk: Číslo, písmeno

en: Number, Other
sk: Číslo, ostatné

en: Punctuation, Connector
sk: Interpunkcia, spojka

en: Punctuation, Dash
sk: Interpunkcia, pomlčka

en: Punctuation, Close
sk: Interpunkcia, uzatváranie

en: Punctuation, Final Quote
sk: Interpunkcia, koncová úvodzovka

en: Punctuation, Initial Quote
sk: Interpunkcia, začiatočná úvodzovka

en: Punctuation, Other
sk: Interpunkcia, ostatné

en: Punctuation, Open
sk: Interpunkcia, otváranie

en: Symbol, Currency
sk: Symbol, mena

en: Symbol, Modifier
sk: Symbol, modifikátor

en: Symbol, Math
sk: Symbol, matematika

en: Symbol, Other
sk: Symbol, ostatné

en: Separator, Line
sk: Oddeľovač, riadok

en: Separator, Paragraph
sk: Oddeľovač, odstavec

en: Separator, Space
sk: Oddeľovač, medzera

en: Category
sk: Kategória

en: XML Decimal Entity
sk: Desiatková entita XML

en: Show Face:
sk: Zobraziť typ:

en: Install…
sk: Inštalovanie...

en: Change Text…
sk: Zmeniť text...

en: Could not read font.
sk: Nepodarilo sa prečítať písmo.

en: Preview String
sk: Náhľad textu

en: Please enter new string:
sk: Zadajte nový text:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
sk: &Hlavný panel nástrojov

en: Preview Type
sk: Typ náhľadu

en: Standard Preview
sk: Štandardný náhľad

en: All Characters
sk: Všetky znaky

en: Unicode Block: %1
sk: Blok Unicode: %1

en: Unicode Script: %1
sk: Skript Unicode: %1

en: Basic Latin
sk: Základná latinka

en: Latin-1 Supplement
sk: Latinka-1 dodatok

en: Latin Extended-A
sk: Latinka rozšírené-A

en: Latin Extended-B
sk: Latinka rozšírené-B

en: IPA Extensions
sk: Rozšírenie IPA

en: Spacing Modifier Letters
sk: Písmená upravujúce medzery

en: Combining Diacritical Marks
sk: Zlúčenie diakritických symbolov

en: Greek and Coptic
sk: Grécke a Koptické

en: Cyrillic
sk: Cyrilika

en: Cyrillic Supplement
sk: Cyrilika dodatok

en: Armenian
sk: Arménske

en: Hebrew
sk: Hebrejské

en: Arabic
sk: Arabské

en: Syriac
sk: Sýrske

en: Arabic Supplement
sk: Arabské doplnky

en: Bengali
sk: Bengálske

en: Gujarati
sk: Gudžarátske

en: Oriya
sk: Uríjske

en: Tamil
sk: Tamilské

en: Telugu
sk: Telugské

en: Kannada
sk: Kannadské

en: Malayalam
sk: Malajálamske

en: Sinhala
sk: Sinhalské

en: Thai
sk: Thajské

en: Lao
sk: Laoské

en: Tibetan
sk: Tibetské

en: Myanmar
sk: Mjanmarské

en: Georgian
sk: Gruzínske

en: Ethiopic
sk: Etiópske

en: Ethiopic Supplement
sk: Etiópske dodatok

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
sk: Unifikované kanadské domorodé slabiky

en: Runic
sk: Runy

en: Khmer
sk: Khmérske

en: Mongolian
sk: Mongolské

en: New Tai Lue
sk: Nové Tai Lue

en: Khmer Symbols
sk: Kmérske symboly

en: Phonetic Extensions
sk: Fonetické rozšírenia

en: Phonetic Extensions Supplement
sk: Doplnky fonetických rozšírení

en: Combining Diacritical Marks Supplement
sk: Doplnky kombinujúcich diakritických značiek

en: Latin Extended Additional
sk: Latinka rozšírené prídavky

en: Greek Extended
sk: Grécke rozšírené

en: General Punctuation
sk: Všeobecná interpunkcia

en: Superscripts and Subscripts
sk: Horné a dolné indexy

en: Currency Symbols
sk: Symboly meny

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
sk: Kombinácia diakritických značiek a symbolov

en: Letter-Like Symbols
sk: Symboly podobné písmu

en: Number Forms
sk: Číselné formy

en: Arrows
sk: Šípky

en: Mathematical Operators
sk: Matematické operátory

en: Miscellaneous Technical
sk: Rôzne technické

en: Control Pictures
sk: Riadiace obrázky

en: Optical Character Recognition
sk: Optické rozlišovanie znakov

en: Enclosed Alphanumerics
sk: Vložené alfanumerické

en: Box Drawing
sk: Kreslenie rámčekov

en: Block Elements
sk: Blokové prvky

en: Geometric Shapes
sk: Geometrické tvary

en: Miscellaneous Symbols
sk: Rôzne symboly

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
sk: Rôzne matematické symboly-A

en: Supplemental Arrows-A
sk: Doplnkové šípky-A

en: Braille Patterns
sk: Braillove vzory

en: Supplemental Arrows-B
sk: Doplnkové šípky-B

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
sk: Rôzne matematické symboly-B

en: Supplemental Mathematical Operators
sk: Doplnkové matematické operátory

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
sk: Rôzne symboly a šípky

en: Glagolitic
sk: Hlaholika

en: Latin Extended-C
sk: Latinka rozšírené-C

en: Coptic
sk: Koptické

en: Georgian Supplement
sk: Gruzínske doplnky

en: Ethiopic Extended
sk: Etiópske rozšírené

en: Supplemental Punctuation
sk: Doplnková interpunkcia

en: CJK Radicals Supplement
sk: CJK kmeňové doplnky

en: Kangxi Radicals
sk: Kangxi kmene

en: Ideographic Description Characters
sk: Znaky popisujúce ideografy

en: CJK Symbols and Punctuation
sk: CJK symboly a interpunkcia

en: Hangul Compatibility Jamo
sk: Hangul kompatibilné Jamo

en: Bopomofo Extended
sk: Bopomofo rozšírené

en: CJK Strokes
sk: CJK Ťahy

en: Katakana Phonetic Extensions
sk: Katakana fonetické rozšírenia

en: Enclosed CJK Letters and Months
sk: Vložené CJK písmená a mesiace

en: CJK Compatibility
sk: CJK kompatibilita

en: CJK Unified Ideographs Extension A
sk: CJK unifikované ideografy rozšírenie A

en: Yijing Hexagram Symbols
sk: Yijing hexagram symboly

en: CJK Unified Ideographs
sk: CJK unifikované ideografy

en: Yi Syllables
sk: Yi slabiky

en: Yi Radicals
sk: Yi kmene

en: Modifier Tone Letters
sk: Modifikátory písmen tónov

en: Latin Extended-D
sk: Latinka rozšírené-D

en: Hangul Syllables
sk: Hangul slabiky

en: High Surrogates
sk: Vyššie náhradné

en: High Private Use Surrogates
sk: Vyššie náhradné pre súkromné použitie

en: Low Surrogates
sk: Nižšie náhradné

en: Private Use Area
sk: Oblasť pre súkromné použitie

en: CJK Compatibility Ideographs
sk: CJK kompatibilné ideografy

en: Alphabetic Presentation Forms
sk: Formy na prezentáciu abecedy

en: Arabic Presentation Forms-A
sk: Arabské formy na prezentáciu-A

en: Variation Selectors
sk: Selektory variácií

en: Vertical Forms
sk: Vertikálne formy

en: Combining Half Marks
sk: Polovičné značky na kombinovanie

en: CJK Compatibility Forms
sk: CJK kompatibilné formy

en: Small Form Variants
sk: Varianty malých foriem

en: Arabic Presentation Forms-B
sk: Arabské formy na prezentáciu-B

en: Half-Width and Full-Width Forms
sk: Formy s polovičnou a úplnou šírkou

en: Specials
sk: Špeciálne

en: Linear B Syllabary
sk: Lineárne B slabiky

en: Linear B Ideograms
sk: Lineárne B ideogramy

en: Aegean Numbers
sk: Čísla Aegean

en: Ancient Greek Numbers
sk: Starodávne grécke čísla

en: Old Italic
sk: Stará italika

en: Gothic
sk: Gotické

en: Ugaritic
sk: Ugaritické

en: Old Persian
sk: Staré perzské

en: Osmanya
sk: Osmanské

en: Cypriot Syllabary
sk: Cyperské slabiky

en: Phoenician
sk: Fenické

en: Cuneiform
sk: Klinové písmo

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
sk: Čísla a interpunkcia klinového písma

en: Byzantine Musical Symbols
sk: Byzantské hudobné symboly

en: Musical Symbols
sk: Hudobné symboly

en: Ancient Greek Musical Notation
sk: Starodávna grécka hudobná notácia

en: Tai Xuan Jing Symbols
sk: Symboly Tai Xuan Jing

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
sk: Matematické alfanumerické symboly

en: CJK Unified Ideographs Extension B
sk: CJK unifikované symboly rozšírenie B

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
sk: CJK kompatibilné náhradné symboly

en: Tags
sk: Značky

en: Variation Selectors Supplement
sk: Selektory variácií náhradné

en: Supplementary Private Use Area-A
sk: Oblasť náhrad pre súkromné použitie-A

en: Supplementary Private Use Area-B
sk: Oblasť náhrad pre súkromné použitie-B

en: Braille
sk: Braillove

en: Canadian Aboriginal
sk: Kanadské domorodé

en: Common
sk: Obvyklé

en: Cypriot
sk: Cyperské

en: Greek
sk: Grécke

en: Inherited
sk: Zdedené

en: Latin
sk: Latinka

en: Linear B
sk: Lineárne B
