kcmcolors - en to sl translation catalogue (193 entries)

en: Unable to create a temporary file.
sl: Ne moč ustvariti začasne datoteke.

en: Unable to download the color scheme: %1
sl: Ni mogoče prenesti barvne sheme: %1

en: This file is not a color scheme file.
sl: Ta datoteka ni take vrste, ki vsebuje barvne sheme.

en: Failed to create 'color-scheme' data folder.
sl: Ni bilo mogoče ustvariti mape 'color-scheme'.

en: Failed to copy color scheme into 'color-scheme' data folder.
sl: Ni bilo mogoče kopirati barvne sheme v mapo 'color-scheme'.

en: Color scheme installed successfully.
sl: Barvna shema uspešno nameščena.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
sl: Ime barvne sheme

note: i18n: ectx: label, entry (accentColor), group (General)
en: Accent color
sl: Poudarjena barva

note: i18n: ectx: label, entry (lastUsedCustomAccentColor), group (General)
en: The last used custom accent color before user switched to wallpaper generated color or default color
sl: Zadnje uporabljena barva poudarka po meri uporabnika preden je uporabnik preklopil na barvo pridobljeno iz tapete ali na privzeto barvo

note: i18n: ectx: label, entry (accentColorFromWallpaper), group (General)
en: Whether accent color from wallpaper should be applied
sl: Kadar bi morala biti uporabljena poudarjena barva iz ozadja

en: Utility to edit and create color schemes
sl: Orodje za urejanje in ustvarjanje barvnih shem

en: Utility creation
sl: Avtor orodja

en: KCM code (reused in here)
sl: Koda za KCM (znova uporabljena tukaj)

en: Scheme to edit or to use as a base.
sl: Shema za urejanje ali uporabljena kot osnova.

en: Show 'Apply' button that saves changes without asking (unlike 'Save As' button)
sl: Pokaži gumb "Izvedi", ki shrani spremembe brez vprašanj (za razliko od gumba 'Shrani kot')

en: Makes the dialog transient for another application window specified by handle
sl: Naredi pogovorno okno prehodno za drugo okno programa, določeno z ročico

en: Scheme not found, falling back to current one.
sl: Sheme ni mogoče najti, uporabljena bo trenutna.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
sl: Besedilo v oknu na ozadju okna

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window text
sl: Besedilo okna

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
sl: Besedilo gumba na ozadju gumba

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
sl: Gumb

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
sl: Običajno besedilo izbire na običajnem ozadju izbire

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
sl: Izbrano besedilo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo povezave v izbiri na običajnem ozadju izbire

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView3)
en: link
sl: povezava

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo obiskanega v izbiri na običajnem ozadju izbire

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView4)
en: visited
sl: obiskano

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo dejavnega v izbiri na običajnem ozadju izbire

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView2)
en: a
sl: d

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo nedejavnega v izbiri na običajnem ozadju izbire

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView1)
en: i
sl: n

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo negativnega v izbiri na običajnem ozadju izbire

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo nevtralnega v izbiri na običajnem ozadju izbire

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
sl: Besedilo pozitivnega v izbiri na običajnem ozadju izbire

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
sl: Običajno besedilo prikaza na običajnem ozadju prikaza

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView0)
en: Normal text
sl: Običajno besedilo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
sl: Besedilo povezave v prikazu na običajnem ozadju prikaza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
sl: Besedilo obiskanega v prikazu na običajnem ozadju prikaza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
sl: Besedilo dejavnega v prikazu na običajnem ozadju prikaza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
sl: Besedilo nedejavnega v prikazu na običajnem ozadju prikaza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
sl: Besedilo negativnega v prikazu na običajnem ozadju prikaza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
sl: Besedilo nevtralnega v prikazu na običajnem ozadju prikaza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
sl: Besedilo pozitivnega v prikazu na običajnem ozadju prikaza

en: Varies
sl: Različno

en: Normal Background
sl: Običajno ozadje

en: Alternate Background
sl: Drugotno ozadje

en: Normal Text
sl: Običajno besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
sl: Nedejavno besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
sl: Dejavno besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
sl: Besedilo povezave

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
sl: Besedilo obiskanega

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
sl: Negativno besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
sl: Nevtralno besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
sl: Pozitivno besedilo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
sl: Okrasek žarišča

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
sl: Okrasek prehoda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
sl: Nabor barv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
sl: Nabor barv, ki ga želite videti ali spremeniti

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
sl: Skupne barve

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
sl: Prikaz

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
sl: Okno

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Button
sl: Gumb

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
sl: Izbor

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
sl: Orodni namig

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
sl: Komplementarno

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Header
sl: Glava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
sl: Nova vrstica

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
sl: Ozadje prikaza

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
sl: Besedilo prikaza

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
sl: Ozadje okna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
sl: Besedilo v oknu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
sl: Ozadje gumba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
sl: Besedilo gumba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
sl: Ozadje izbire

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
sl: Besedilo izbire

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
sl: Nedejavno besedilo izbire

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
sl: Ozadje orodnega namiga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
sl: Besedilo orodnega namiga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
sl: Dejavna naslovna vrstica

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
sl: Besedilo dejavne naslovne vrstice

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
sl: Drugotna dejavne naslovne vrstice

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
sl: Nedejavna naslovna vrstica

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
sl: Besedilo nedejavne naslovne vrstice

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
sl: Drugotna nedejavne naslovne vrstice

en: Options
sl: Možnosti

en: Colors
sl: Barve

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
sl: Imate neshranjene spremembe. Ali zares želite končati?

en: Unsaved changes
sl: Neshranjene spremembe

en: Save Color Scheme
sl: Shrani barvno shemo

en: &Enter a name for the color scheme:
sl: Vn&esite ime za barvno shemo:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
sl: Barvna shema se tem imenom že obstaja.
    Ali jo želite prepisati?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
sl: Nimate dovoljenja za prepis te sheme

en: Error
sl: Napaka

en: Inactive
sl: Nedejavno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
sl: Barva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
sl: Intenziteta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
sl: Vrsta barvnega učinka za onemogočeno

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
sl: Brez

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
sl: Zmanjšaj nasičenost

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
sl: Pojemaj

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
sl: Obarvaj

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
sl: Vrsta učinka intenzitete za onemogočeno

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
sl: Brez

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
sl: Osenči

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
sl: Potemni

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
sl: Osvetli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
sl: Kontrast:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
sl: Količina barvnega učinka za onemogočeno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
sl: Količina učinka intenzitete za onemogočeno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
sl: Barva onemogočenega

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
sl: Vrsta kontrasta za onemogočeno

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
sl: Brez

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
sl: Pojemaj

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
sl: Obarvaj

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
sl: Količina kontrasta za onemogočeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useInactiveEffects)
en: Apply &effects to inactive windows
sl: Uveljavi učink&e za nedejavna okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inactiveSelectionEffect)
en: Use different colors for in&active selections
sl: Uporabi različne barve za nedej&avne izbore

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
sl: Osenči razvrščen stolpec &v seznamih

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tintColors)
en: Tint all colors with accent color
sl: Dodaj odtenek vsem poudarjenim barvam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accentTitlebar)
en: Make window titlebars a&ccent-colored
sl: Napravi naslovne vrstice oken poudarjeno obarvane

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tint strength:
sl: Moč odtenka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
sl: Senčenje (»3D«) učinkov za okvirje in osvetljevanje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
sl: Senčenje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
sl: Največje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
sl: Najmanjše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
sl: Kontrast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
sl: Običajno besedilo na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
sl: običajno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
sl: Besedilo povezave na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
sl: povezava

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
sl: Besedilo obiskanega na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
sl: obiskano

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
sl: Besedilo dejavnega na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
sl: dejavno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
sl: Besedilo nedejavnega na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
sl: nedejavno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
sl: Besedilo negativnega na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
sl: negativno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
sl: Besedilo nevtralnega na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
sl: nevtralno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
sl: Besedilo pozitivnega na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
sl: pozitivno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
sl: Prehod nad običajnim ozadjem

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
sl: prehod

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
sl: Besedilo povezave na ozadju povezave
    (Opomba: ozadje povezave se pridobi iz barve povezave in ga trenutno ni mogoče nastaviti posebej.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
sl: Besedilo obiskanega na ozadju obiskanega
    (Opomba: ozadje obiskanega se pridobi iz barve obiskanega in ga trenutno ni mogoče nastaviti posebej.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
sl: Besedilo dejavnega na ozadju dejavnega
    (Opomba: ozadje dejavnega se pridobi iz barve dejavnega in ga trenutno ni mogoče nastaviti posebej.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
sl: Besedilo nedejavnega na drugotnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
sl: drugotno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
sl: Besedilo negativnega na ozadju negativnega
    (Opomba: ozadje negativnega se pridobi iz barve negativnega in ga trenutno ni mogoče nastaviti posebej.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
sl: Besedilo nevtralnega na ozadju nevtralnega
    (Opomba: ozadje nevtralnega se pridobi iz barve nevtralnega in ga trenutno ni mogoče nastaviti posebej.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
sl: Besedilo pozitivnega na ozadju pozitivnega
    (Opomba: ozadje pozitivnega se pridobi iz barve pozitivnega in ga trenutno ni mogoče nastaviti posebej.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
sl: Žarišče na običajnem ozadju

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
sl: žarišče

en: This module lets you choose the color scheme.
sl: Ta modul v omogoča izbiro barvne sheme.

en: The color scheme '%1' is not installed. Selecting the default theme instead.
sl: Barvna shema '%1' ni nameščena. Namesto te izbiram privzeto shemo.

en: All Schemes
sl: Vse sheme

en: Light Schemes
sl: Lahke sheme

en: Dark Schemes
sl: Temne sheme

en: Use accent color:
sl: Uporabi poudarjeno barvo:

en: From current color scheme
sl: Iz trenutne barvne sheme

[ctx: @option:radio wallpaper accent color option]
en: From current wallpaper
sl: Iz trenutnega ozadja

en: Custom:
sl: Po meri:

en: Choose custom accent color
sl: Uporabi poudarjeno barvo po meri

en: Window Title
sl: Besedilo okna

en: Window text
sl: Besedilo okna

en: Button
sl: Gumb

[ctx: Hyperlink]
en: link
sl: povezava

[ctx: Visited hyperlink]
en: visited
sl: obiskano

en: Normal text
sl: Običajno besedilo

en: Highlighted text
sl: Označeno besedilo

en: Disabled text
sl: Onemogočeno besedilo

en: Edit Color Scheme…
sl: Uredi barvno shemo…

en: Remove Color Scheme
sl: Odstrani barvno shemo

en: Restore Color Scheme
sl: Obnovi barvno shemo

en: Install from File…
sl: Namesti iz datoteke…

en: Get New Color Schemes…
sl: Dobi nove barvne sheme…

en: Open Color Scheme
sl: Odpri barvno shemo

en: Color Scheme Files (*.colors)
sl: Datoteke barvnih shem (*.colors)

en: This tool allows you to set the color scheme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sl: To orodje vam omogoča nastavitev barvne sheme za trenutno sejo V Plasmi, ne da bi jo pomotoma nastavili na tisto, ki ali ni na voljo alipa že nastavljena.

en: The name of the color scheme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
sl: Ime barvne sheme, ki jo želite nastaviti za trenutno sejo Plasme (od popolne poti bo uporabljen samo zadnji del poti)

en: Show all the color schemes available on the system (and which is the current theme)
sl: Prikaži vse barvne sheme, ki so na voljo v sistemu (in katera je trenutna tema)

en: The name of the accent color you want to set. SVG color names (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) and hex color codes are supported. Quote the hex code if there is possibility of shell expansion
sl: Ime poudarjene barve, ki jo želite nastaviti. Imena barv SVG (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) in šestnajstiške kode barv so podprte. Omenite šestnajstiško kodo, če je možnost razširitve shella

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
sl: Zahtevana tema "%1" je že nastavljena kot tema za trenutno sejo Plasme.

en: Successfully applied the color scheme %1 to your current Plasma session
sl: Barvna shema %1 je bila uspešno uveljavljena za vašo trenutno sejo Plasme

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sl: Teme "%1" ni bilo mogoče najti. Tema bi morala biti ena od naslednjih možnosti: %2

en: You have managed to pass an empty color scheme name, which isn't supported behavior.
sl: Uspelo vam je posredovati prazno ime barvne sheme, kar pa ni podprto obnašanje.

en: The file you attempted to set as your scheme, %1, could not be identified as a color scheme.
sl: Datoteke, ki ste jo poskušali nastaviti kot svojo shemo %1, ni bilo mogoče prepoznati kot barvno shemo.

en: Successfully applied the accent color %1
sl: Uspešno uveljavljena poudarjena barva %1

en: Invalid accent color
sl: Neveljavna poudarjena barva

en: You have the following color schemes on your system:
sl: V sistemu imate naslednje barvne sheme:

en:  * %1 (current color scheme)
sl:  * %1 (trenutna barvna shema)
