kcm_desktopthemedetails - en to sl translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
sl: Ime trenutnega sloga Plazme

en: Unable to create a temporary file.
sl: Ni mogoče ustvariti začasne datoteke.

en: Unable to download the theme: %1
sl: Ni mogoče prenesti teme: %1

en: Theme installed successfully.
sl: Tema je bila uspešno nameščena.

en: Theme installation failed.
sl: Namestitev teme je spodletela.

en: Removing theme failed: %1
sl: Ni bilo mogoče odstraniti teme: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
sl: Ta modul vam omogoča izbrati slog Plazme.

en: All Themes
sl: Vse teme

en: Light Themes
sl: Svetle teme

en: Dark Themes
sl: Temne teme

en: Color scheme compatible
sl: Kompatibilne z barvno shemo

en: Follows color scheme
sl: Sledi barvni shemi

en: Edit Theme…
sl: Uredi teme…

en: Remove Theme
sl: Odstrani temo

en: Restore Theme
sl: Obnovi temo

en: Install from File…
sl: Namesti iz datoteke…

en: Get New Plasma Styles…
sl: Dobi sloge Plazme…

en: Open Theme
sl: Odpri temo

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
sl: Datoteke s temami (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
sl: To orodje vam omogoča, da nastavite temo trenutne seje Plazme, ne da bi po naključju nastavili tisto, ki ali ni na voljo ali ježe nastavljena.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
sl: Ime teme, ki jo želite nastaviti za trenutno sejo v Plasmi (od popolne poti bo uporabljen samo zadnji del poti)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
sl: Pokaži vse teme na voljo v sistemu (in katera je trenutna tema)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
sl: Zahtevana tema "%1" je že nastavljena kot tema za trenutno sejo Plasme.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
sl: Tema trenutne seje Plasme je nastavljena na %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
sl: Teme "%1" ni bilo mogoče najti. Tema bi morala biti ena od naslednjih možnosti: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
sl: V sistemu imate naslednje teme Plasme:
