kcmicons - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Secondary Toolbars
sl: Sekundarne orodne vrstice

en: Small Icons
sl: Majhne ikone

en: Dialogs
sl: Pogovorna okna

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
sl: Ime trenutne teme ikon

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
sl: Velikost ikon na namizju

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
sl: Velikost orodnih letvic

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
sl: Velikost glavne orodne letvice

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
sl: Velikost majhnih ikon

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
sl: Velikost ikon plošč

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
sl: Velikost ikon pogovorov

en: Unable to create a temporary file.
sl: Ni bilo mogoče ustvariti začasne datoteke.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
sl: Ni bilo mogoče najti arhiva s temami ikon %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
sl: Datoteka ni veljaven arhiv s temami ikon.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
sl: Med namestitvijo je prišlo do težave. Vseeno je bila večina tem v arhivu nameščena

en: Theme installed successfully.
sl: Tema uspešno nameščena.

en: Installing icon themes…
sl: Nameščanje tem ikon…

en: Installing %1 theme…
sl: Nameščanje %1 teme…

[ctx: @info]
en: Here you can configure the default sizes of various icon types at a system-wide level. Note that not all apps will respect these settings.<nl/><nl/>If you find that objects on screen are generally too small or too large, consider adjusting the global scale instead.
sl: Tu lahko konfigurirate privzete velikosti različnih vrst ikon na sistemski ravni. Upoštevajte, da ne bodo vse aplikacije spoštovale teh nastavitev.<nl/><nl/>Če se vam zdi, da so predmeti na zaslonu na splošno premajhni ali preveliki, razmislite o prilagoditvi globalne lestvice.

en: Adjust Global Scale…
sl: Prilagodi globalno lestvico…

[ctx: @label:slider]
en: Size:
sl: Velikost:

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
sl: Ta modul omogoča izbiro ikon za vaše namizje.

en: Remove Icon Theme
sl: Odstrani temo ikon

en: Restore Icon Theme
sl: Obnovi temo ikon

en: Configure Icon Sizes
sl: Nastavi velikost ikon

en: Install from File…
sl: Namesti iz datoteke…

en: Get New Icons…
sl: Dobi nove ikone…

[ctx: @title:window]
en: Configure Icon Sizes
sl: Konfiguriraj velikost ikon

en: Open Theme
sl: Odpri temo

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
sl: Datoteke tem (*.tar.gz *.tar.bz2)
