kfontinst - en to sl translation catalogue (450 entries)

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
sl: Ali želite namestiti pisave za osebno rabo (na voljo samo vam), ali za ves sistem (na voljo vsem uporabnikom)?

en: Where to Install
sl: Kam namestiti

en: Font Installer
sl: Namestilnik pisav

en: Simple font installer
sl: Preprost namestilnik pisav

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
sl: Naredi pogovorno okno kot da je del programa, določenega z winId

en: URL to install
sl: URL za namestitev

en: Print
sl: Natisni

en: Canceling…
sl: Preklicevanje…

en: Font Printer
sl: Tiskalnik pisav

en: Simple font printer
sl: Preprost tiskalnik pisav

en: Size index to print fonts
sl: Velikostni indeks za tiskanje pisav

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
sl: Pisava za natisniti, podana kot »družina,slog«, kjer je slog 24-bitno decimalno število sestavljeno kot: <teža><širina><nagib>

en: File containing list of fonts to print
sl: Datoteka s seznamom pisav za tiskanje

en: Remove file containing list of fonts to print
sl: Odstrani datoteko s seznamom pisav za tiskanje

en: Open an existing font file
sl: Odpri obstoječo datoteko pisave

en: Print font preview
sl: Natisni predogled pisave

en: Select Font to View
sl: Izberite pisavo za prikaz

en: URL to open
sl: Naslov URL za odpiranje

en: Font Viewer
sl: Pregledovalnik pisav

en: Simple font viewer
sl: Preprost pregledovalnik pisav

en: Duplicate Fonts
sl: Podvojene pisave

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
sl: Preiskovanje za podvojenimi pisavami. Počakajte…

en: No duplicate fonts found.
sl: Ni najdenih podvojenih pisav.

en: Delete Marked Files
sl: Izbriši označene datoteke

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
sl[0]: Najdena %1 podvojena pisava.
sl[1]: Najdeni %1 podvojeni pisavi.
sl[2]: Najdene %1 podvojene pisave.
sl[3]: Najdeno %1 podvojenih pisav.

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
sl: Ali zares želite izbrisati:
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
sl: Ali zares želite izbrisati:

en: Cancel font scan?
sl: Prekličem preiskovanje za pisavami?

en: Font/File
sl: Pisava/datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Date
sl: Datum

en: Links To
sl: Povezava na

en: Open in Font Viewer
sl: Odpri v pregledovalniku pisav

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Unmark for Deletion
sl: Odstrani oznako za brisanje

en: Mark for Deletion
sl: Označi za brisanje

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
sl[0]: Ali naj %1 pisavo odprem v pregledovalniku?
sl[1]: Ali naj %1 pisavi odprem v pregledovalniku?
sl[2]: Ali naj %1 pisave odprem v pregledovalniku?
sl[3]: Ali naj %1 pisav odprem v pregledovalniku?

en: Family
sl: Družina

en: Style
sl: Slog

en: Foundry
sl: Livarna

en: FontConfig Match
sl: Ujemanje FontConfig

en: File Type
sl: Vrsta datoteke

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: File Location
sl: Mesto datoteke

en: Writing System
sl: Sistem pisanja

en: Set Criteria
sl: Nastavi pogoj

en: Symbol/Other
sl: Simbol/ostalo

en: Filter by %1…
sl: Filtriraj po %1…

en: Font
sl: Pisava

en: Status
sl: Stanje

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
sl: Ta stolpec prikazuje stanje družine pisave in posameznih slogov.

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
sl: <p>Ta seznam prikazuje nameščene pisave. Pisave so združene glede na družino. Število v oglatih oklepajih prikazuje, v kolikih slogih je družina na voljo. Na primer:</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Običajno</li><li>Polkrepko</li><li>Polkrepko ležeče</li><li>Ležeče</li></ul></li></ul>

en: …plus %1 more
sl: …in še %1

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enable
sl: Omogoči

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Print…
sl: Natisni…

en: Reload
sl: Znova naloži

en: Open all %1 fonts in font viewer?
sl: Ali naj odprem vseh %1 pisav v pregledovalniku?

en: All Fonts
sl: Vse pisave

en: Personal Fonts
sl: Osebne pisave

en: System Fonts
sl: Sistemske pisave

en: Unclassified
sl: Neuvrščeno

en: Group
sl: Skupina

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
sl: <p>Ali zares želite odstraniti <b>%1</b>? </p><p><i>S tem boste odstranili samo skupino in ne pisav samih.</i></p>

en: Remove Group
sl: Odstrani skupino

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove group
sl: Odstrani skupino

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
sl: <h3>Skupine pisav</h3> <p>Ta seznam prikazuje skupine pisav, ki so na voljo na računalniku. Obstajata dve glavni vrsti skupin pisav:<ul><li><b>Standardne</b> so posebne skupine, ki jih uporablja upravljalnik pisav.<ul>%1</ul></li><li><b>Po meri</b> so skupine, ki jih ustvarite sami. Da bi dodali družino pisave v skupino, jo preprosto povlecite s seznama pisav in spustite na želeno skupino. Da bi jo odstranili iz skupine, pisavo povlecite na skupino »Vse pisave«.</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
sl: <li><i>Vse pisave</i> prikaže vse pisave, ki so nameščene na sistemu.</li> <li><i>Neuvrščeno</i> prikaže vse pisave, ki še niso v skupini »Po meri«.</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
sl: <li><i>Vse pisave</i> prikaže vse pisave, ki so nameščene na sistemu - sistemske in osebne.</li> <li><i>Sistemske</i> prikazuje vse pisave, ki so nameščene za ves sistem (na voljo so vsem uporabnikom).</li> <li><i>Osebne</i> prikazuje vaše osebne pisave.</li> <li><i>Neuvrščene</i> prikazuje vse pisave, ki še niso v skupini »Po meri«</li>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
sl: <qt>Skupina z imenom <b>'%1'</b> že obstaja.</qt>

en: Rename…
sl: Preimenuj…

en: Export…
sl: Izvozi…

en: Add to "%1".
sl: Dodaj v "%1".

en: Remove from current group.
sl: Odstrani iz trenutne skupine.

en: Move to personal folder.
sl: Premakni v osebno mapo.

en: Move to system folder.
sl: Premakni v sistemsko mapo.

en: Skip
sl: Preskoči

en: AutoSkip
sl: Samodejno preskoči

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
sl: <h3>Preklic?</h3><p>Ali zares želite preklicati?</p>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
sl: <h3>Zaključeno</h3><p>Zapomnite si, da boste morali odprte programe znova zagnati, da se v njih uveljavijo spremembe.</p>

en: Do not show this message again
sl: Tega sporočila ne prikaži več

en: Installing
sl: Nameščanje

en: Uninstalling
sl: Odstranjevanje

en: Enabling
sl: Omogočanje

en: Moving
sl: Premikanje

en: Updating
sl: Posodabljanje

en: Removing
sl: Odstranjevanje

en: Disabling
sl: Onemogočanje

en: Updating font configuration. Please wait…
sl: Posodabljanje nastavitev za pisave. Počakajte…

en: Unable to start backend.
sl: Ni mogoče zagnati zaledja.

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
sl: Zaledje se je sesulo, a je bilo znova zagnano. Poskusite znova.

en: <h3>Error</h3>
sl: <h3>Napaka</h3>

en: Failed to download <i>%1</i>
sl: Ni bilo mogoče prejeti <i>%1</i>

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
sl: Sistemsko zaledje se je sesulo. Poskusite znova.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
sl: <i>%1</i> je bitna pisava, le te pa so na vašem sistemu onemogočene.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
sl: <i>%1</i> vsebuje pisavo <b>%2</b>, ki je že nameščena na vašem sistemu.

en: <i>%1</i> is not a font.
sl: <i>%1</i> ni pisava.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
sl: Ni bilo mogoče odstraniti vseh datotek povezanih z <i>%1</i>

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
sl: Sistemskega ozadnjega programa ni bilo mogoče zagnati.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> already exists.
sl: <i>%1</i> že obstaja.

en: <i>%1</i> does not exist.
sl: <i>%1</i> ne obstaja.

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
sl: Nimate dovoljenja.<br><i>%1</i>

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
sl: Nepodprto dejanje.<br><i>%1</i>

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
sl: Overitev ni uspela.<br><i>%1</i>

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
sl: Nepričakovana napaka med obdelovanjem: <i>%1</i>

en: Font Management
sl: Upravljalnik pisav

en: Developer and maintainer
sl: Razvijalec in vzdrževalec

en: Create New Group…
sl: Ustvari novo skupino…

en: Remove Group…
sl: Odstrani skupino…

en: Enable Fonts in Group…
sl: Omogoči pisave v skupini…

en: Disable Fonts in Group…
sl: Onemogoči pisave v skupini…

en: This displays a preview of the selected font.
sl: To prikaže predogled izbrane pisave.

en: Find Duplicates…
sl: Preišči podvojene…

en: Scan for Duplicate Fonts…
sl: Preišči za podvojenimi pisavami…

en: Install from File…
sl: Namesti iz datoteke…

en: Install fonts from a local file
sl: Namesti pisave iz lokalne datoteke

en: Get New Fonts…
sl: Dobi nove pisave…

en: Download new fonts
sl: Prenesi nove pisave

en: Delete Selected Fonts…
sl: Izbriši izbrane pisave…

en: Change Preview Text…
sl: Spremeni besedilo predogleda…

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
sl: <h1>Namestilnik pisav</h1><p> Ta modul omogoča nameščanje pisav TrueType, Type1 in Bitmap</p><p>Pisave lahko namestite tudi v Konquerorju: vnesite fonts:/ v naslovno vrstico Konquerorja in ta bo prikazal nameščene pisave. Da bi namestili pisavo, jo samo kopirajte v mapo.</p>

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy it into the appropriate folder -  "%1" for fonts available to just yourself, or  "%2" for system-wide fonts (available to all).</p>
sl: <h1>Namestilnik pisav</h1><p>Ta modul omogoča nameščanje pisav TrueType, Type1 in Bitmap</p> <p> Pisave lahko namestite tudi v Konquerorju: vnesite fonts:/ v naslovno vrstico Konquerorja in ta bo prikazal nameščene pisave. Da bi namestili pisavo, jo samo kopirajte v primerno mapo - v "%1" za pisave, ki so na voljo samo vam, ali pa v "%2" za pisave, ki so na voljo vsem.</p>

en: Add Fonts
sl: Dodaj pisave

en: Failed to save list of fonts to print.
sl: Ni bilo mogoče shraniti seznama pisav za tiskanje.

en: Failed to start font printer.
sl: Ni bilo mogoče zagnati tiskalnika pisav.

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
sl: Ni pisav, ki bi jih bilo mogoče natisniti.
    Natisnete lahko le pisave, ki niso bitne in so omogočene.

en: Cannot Print
sl: Ni mogoče natisniti

en: You did not select anything to delete.
sl: Ničesar niste izbrali za brisanje.

en: Nothing to Delete
sl: Nič za izbrisati

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
sl: <p>Ali res želite izbrisati</p><p><b>%1</b>?</p>

en: Delete Font
sl: Izbriši pisavo

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
sl[0]: Ali res želite izbrisati to %1 pisavo?
sl[1]: Ali res želite izbrisati ti %1 pisavi?
sl[2]: Ali res želite izbrisati te %1 pisave?
sl[3]: Ali res želite izbrisati teh %1 pisav?

en: Delete Fonts
sl: Izbriši pisave

en: Deleting font(s)…
sl: Brisanje pisav(e)…

en: You did not select anything to move.
sl: Ničesar niste izbrali za premikanje.

en: Nothing to Move
sl: Nič ni za premakniti

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
sl: <p>Ali res želite premakniti</p><p><b>%1</b></p><p>iz <i>%2</i> v <i>%3</i>?</p>

en: Move Font
sl: Premakni pisavo

en: Move
sl: Premakni

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
sl[0]: <p>Ali res želite premakniti %1 pisavo iz <i>%2</i> v <i>%3</i>?</p>
sl[1]: <p>Ali res želite premakniti %1 pisavi iz <i>%2</i> v <i>%3</i>?</p>
sl[2]: <p>Ali res želite premakniti %1 pisave iz <i>%2</i> v <i>%3</i>?</p>
sl[3]: <p>Ali res želite premakniti %1 pisav iz <i>%2</i> v <i>%3</i>?</p>

en: Move Fonts
sl: Premakni pisave

en: Moving font(s)…
sl: Premikanje pisav(e)…

en: Export Group
sl: Izvozi skupino

en: No files?
sl: Brez datotek?

en: Failed to open %1 for writing
sl: %1 ni bilo mogoče odpreti za pisanje

en: Create New Group
sl: Ustvari novo skupino

en: Name of new group:
sl: Ime nove skupine:

en: New Group
sl: Nova skupina

en: Preview Text
sl: Predogled besedila

en: Please enter new text:
sl: Vnesite novo besedilo:

en: Scanning font list…
sl: Preiskovanje seznama pisav…

en: No fonts
sl: Ni pisav

en: 1 Font | %1 Fonts
sl[0]: %1 pisava
sl[1]: %1 pisavi
sl[2]: %1 pisave
sl[3]: %1 pisav

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
sl: <table><tr><td align="right">Omogočene:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Onemogočene:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Delno omogočene:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Vse:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
sl: <table><tr><td align="right">Omogočene:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Onemogočene:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Vse:</td><td>%3</td></tr></table>

en: Looking for any associated files…
sl: Iskanje asociiranih datotek…

en: Scanning Files…
sl: Preiskovanje datotek…

en: Looking for additional files to install…
sl: Iskanje dodatnih datotek za namestitev…

en: Looking for files associated with %1
sl: Iskanje datotek asociiranih z %1

en: Installing font(s)…
sl: Nameščanje pisav(e)…

en: You did not select anything to enable.
sl: Ničesar niste izbrali za omogočiti.

en: You did not select anything to disable.
sl: Ničesar niste izbrali za onemogočiti.

en: Nothing to Enable
sl: Ni česa omogočiti

en: Nothing to Disable
sl: Ni česa onemogočiti

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
sl: <p>Ali res želite omogočiti</p><p><b>%1</b>?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
sl: <p>Ali res želite onemogočiti</p><p><b>%1</b>?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sl: <p>Ali res želite omogočiti</p><p><b>%1</b>, ki se nahaja v skupini <b>%2</b>?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sl: <p>Ali res želite onemogočiti</p><p><b>%1</b>, ki se nahaja v skupini <b>%2</b>?</p>

en: Enable Font
sl: Omogoči pisavo

en: Disable Font
sl: Onemogoči pisavo

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
sl[0]: Ali res želite omogočiti to %1 pisavo?
sl[1]: Ali res želite omogočiti ti %1 pisavi?
sl[2]: Ali res želite omogočiti te %1 pisave?
sl[3]: Ali res želite omogočiti teh %1 pisav?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
sl[0]: Ali res želite onemogočiti to %1 pisavo?
sl[1]: Ali res želite onemogočiti ti %1 pisavi?
sl[2]: Ali res želite onemogočiti te %1 pisave?
sl[3]: Ali res želite onemogočiti teh %1 pisav?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sl[0]: <p>Ali res želite omogočiti to %1 pisavo iz skupine <b>%2</b>?</p>
sl[1]: <p>Ali res želite omogočiti ti %1 pisavi iz skupine <b>%2</b>?</p>
sl[2]: <p>Ali res želite omogočiti te %1 pisave iz skupine <b>%2</b>?</p>
sl[3]: <p>Ali res želite omogočiti teh %1 pisav iz skupine <b>%2</b>?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
sl[0]: <p>Ali res želite omogočiti to %1 pisavo iz skupine <b>%2</b>?</p>
sl[1]: <p>Ali res želite onemogočiti ti %1 pisavi iz skupine <b>%2</b>?</p>
sl[2]: <p>Ali res želite onemogočiti te %1 pisave iz skupine <b>%2</b>?</p>
sl[3]: <p>Ali res želite omogočiti teh %1 pisav iz skupine <b>%2</b>?</p>

en: Enable Fonts
sl: Omogoči pisave

en: Disable Fonts
sl: Onemogoči pisave

en: Enabling font(s)…
sl: Omogočanje pisav…

en: Disabling font(s)…
sl: Onemogočanje pisav…

en: Print Font Samples
sl: Natisni primere pisave

en: Select size to print font:
sl: Izberite velikost za tiskanje pisave:

en: Waterfall
sl: Slap

en: 12pt
sl: 12 pik

en: 18pt
sl: 18 pik

en: 24pt
sl: 24 pik

en: 36pt
sl: 36 pik

en: 48pt
sl: 48 pik

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
sl: Pisave je mogoče namestiti le v "%1" ali v "%2".

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
sl: Paketa s pisavami ni mogoče namestiti neposredno.
    Razširite %1 in sestavne dele namestite posebej.

en: Cannot copy fonts
sl: Pisav ni mogoče kopirati

en: Cannot move fonts
sl: Pisav ni mogoče premakniti

en: Only fonts may be deleted.
sl: Izbrisati je mogoče samo pisave.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
sl: Pisave je mogoče odstraniti samo iz "%1" ali iz "%2".

en: Please specify "%1" or "%2".
sl: Navedite "%1" ali "%2".

en: No special methods supported.
sl: Podprtega ni nobenega posebnega načina.

en: Fonts
sl: Pisave

en: Failed to start the system daemon
sl: Sistemskega ozadnjega programa ni bilo mogoče zagnati

en: Backend died
sl: Zaledje se je sesulo

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
sl: %1 je bitna pisava, le te pa so na vašem sistemu onemogočene.

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
sl: %1 vsebuje pisavo <b>%2</b>, ki je že nameščena na vašem sistemu.

en: %1 is not a font.
sl: %1 ni pisava.

en: Could not remove all files associated with %1
sl: Ni bilo mogoče odstraniti vseh datotek povezanih z %1

en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
sl: AaBbCcČčDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpRrSsŠšTtUuVvZzŽž0123456789

en: No characters found.
sl: Ni najdenih znakov.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
sl: Šerif bo za vajo spet skuhal domače žgance

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
sl: ABCČDEFGHIJKLMNOPRSŠTUVZŽ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
sl: abcčdefghijklmnoprsštuvzž

[ctx: Numbers and characters]
en: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]
sl: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]»«

en: ERROR: Could not determine font's name.
sl: NAPAKA: ni mogoče določiti imena pisave.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
sl[0]: %2 [%1 slikovna točka]
sl[1]: %2 [%1 slikovni točki]
sl[2]: %2 [%1 slikovne točke]
sl[3]: %2 [%1 slikovnih točk]

en: Personal
sl: Osebno

en: System
sl: Sistem

en: All
sl: Vse

en: Administrator
sl: Skrbnik

en: Thin
sl: Tanko

en: Extra Light
sl: Posebno lahko

en: Ultra Light
sl: Ultra lahko

en: Light
sl: Lahko

en: Regular
sl: Običajno

en: Normal
sl: Normalno

en: Medium
sl: Srednje

en: Demi Bold
sl: Deloma krepko

en: Semi Bold
sl: Polkrepko

en: Bold
sl: Krepko

en: Extra Bold
sl: Posebno krepko

en: Ultra Bold
sl: Ultra krepko

en: Black
sl: Črna

en: Heavy
sl: Težko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Oblique
sl: Nagnjeno

en: Ultra Condensed
sl: Ultra stisnjeno

en: Extra Condensed
sl: Dodatno stisnjeno

en: Condensed
sl: Stisnjeno

en: Semi Condensed
sl: Pol-stisnjeno

en: Semi Expanded
sl: Pol-razširjeno

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Extra Expanded
sl: Dodatno razširjeno

en: Ultra Expanded
sl: Ultra razširjeno

en: Monospaced
sl: Enoširinska

en: Charcell
sl: Znak celice

en: Proportional
sl: Sorazmerno

en: Other, Control
sl: Ostalo, nadzor

en: Other, Format
sl: Drugo, oblika

en: Other, Not Assigned
sl: Drugo, ni dodeljeno

en: Other, Private Use
sl: Drugo, zasebna uporaba

en: Other, Surrogate
sl: Drugo, nadomestki

en: Letter, Lowercase
sl: Črka, mala

en: Letter, Modifier
sl: Črka, spremenilnik

en: Letter, Other
sl: Črka, drugo

en: Letter, Titlecase
sl: Črka, naslovna

en: Letter, Uppercase
sl: Črka, velika

en: Mark, Spacing Combining
sl: Oznaka, preslednice združevanje

en: Mark, Enclosing
sl: Oznaka, ograjevanje

en: Mark, Non-Spacing
sl: Oznaka, brez preslednic

en: Number, Decimal Digit
sl: Številka, decimalna

en: Number, Letter
sl: Številka, črka

en: Number, Other
sl: Številka, drugo

en: Punctuation, Connector
sl: Ločilo, Spojnik

en: Punctuation, Dash
sl: Ločilo, Pomišljaj

en: Punctuation, Close
sl: Ločila, Zapri

en: Punctuation, Final Quote
sl: Ločila, končni navedek

en: Punctuation, Initial Quote
sl: Ločila, začetni navedek

en: Punctuation, Other
sl: Ločila, ostalo

en: Punctuation, Open
sl: Ločila, odprto

en: Symbol, Currency
sl: Simbol, denarna enota

en: Symbol, Modifier
sl: Simbol, spremenilnik

en: Symbol, Math
sl: Simbol, matematični

en: Symbol, Other
sl: Simbol, drugo

en: Separator, Line
sl: Ločilnik, črta

en: Separator, Paragraph
sl: Ločilnik, odstavek

en: Separator, Space
sl: Ločilnik, presledek

en: Category
sl: Kategorija

en: XML Decimal Entity
sl: Decimalna entiteta XML

en: Show Face:
sl: Pokaži obliko:

en: Install…
sl: Namesti…

en: Change Text…
sl: Spremeni besedilo…

en: Could not read font.
sl: Ni bilo mogoče prebrati pisave.

en: Preview String
sl: Niz za predogled

en: Please enter new string:
sl: Vnesite nov niz:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Preview Type
sl: Vrsta predogleda

en: Standard Preview
sl: Običajen predogled

en: All Characters
sl: Vsi znaki

en: Unicode Block: %1
sl: Blok Unicode: %1

en: Unicode Script: %1
sl: Pisava Unicode: %1

en: Basic Latin
sl: Osnovna latinica

en: Latin-1 Supplement
sl: Dopolnjena latinica-1

en: Latin Extended-A
sl: Razširjena latinica-A

en: Latin Extended-B
sl: Razširjena latinica-B

en: IPA Extensions
sl: Razširitve IPA

en: Spacing Modifier Letters
sl: Črke spremenilnika razmika

en: Combining Diacritical Marks
sl: Združene diakritične oznake

en: Greek and Coptic
sl: Grški in koptski

en: Cyrillic
sl: Cirilica

en: Cyrillic Supplement
sl: Dopolnjen cirilični

en: Armenian
sl: Armenski

en: Hebrew
sl: Hebrejski

en: Arabic
sl: Arabski

en: Syriac
sl: Sirski

en: Arabic Supplement
sl: Dopolnjen arabski

en: Thaana
sl: Tanski

en: NKo
sl: NKojski

en: Devanagari
sl: Devanagarski

en: Bengali
sl: Bengalski

en: Gurmukhi
sl: Gurmukijski

en: Gujarati
sl: Gujaratski

en: Oriya
sl: Orijski

en: Tamil
sl: Tamilski

en: Telugu
sl: Teluški

en: Kannada
sl: Kannadski

en: Malayalam
sl: Malajalski

en: Sinhala
sl: Sinhalski

en: Thai
sl: Tajski

en: Lao
sl: Laoški

en: Tibetan
sl: Tibetanski

en: Myanmar
sl: Mjanmarski

en: Georgian
sl: Gruzijski

en: Hangul Jamo
sl: Jamski Hangul

en: Ethiopic
sl: Etiopski

en: Ethiopic Supplement
sl: Dopolnjen etiopski

en: Cherokee
sl: Cherokejski

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
sl: Poenoteni zlogi kanadskih domorodcev

en: Ogham
sl: Ogamski

en: Runic
sl: Runski

en: Tagalog
sl: Tagaloški

en: Hanunoo
sl: Hanunojski

en: Buhid
sl: Buhidski

en: Tagbanwa
sl: Tagbanvaški

en: Khmer
sl: Kmerski

en: Mongolian
sl: Mongolski

en: Limbu
sl: Limbujški

en: Tai Le
sl: Tajlejški

en: New Tai Lue
sl: Novi Tajlujški

en: Khmer Symbols
sl: Kmerski simboli

en: Buginese
sl: Buginski

en: Balinese
sl: Bališki

en: Phonetic Extensions
sl: Fonetične razširitve

en: Phonetic Extensions Supplement
sl: Dopolnjene fonetične razširitve

en: Combining Diacritical Marks Supplement
sl: Dopolnjene združene diakritične oznake

en: Latin Extended Additional
sl: Dodatna razširjena latinica

en: Greek Extended
sl: Razširjen grški

en: General Punctuation
sl: Splošna ločila

en: Superscripts and Subscripts
sl: Nadpisano in podpisano

en: Currency Symbols
sl: Simboli valut

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
sl: Združene diakritične oznake simbolov

en: Letter-Like Symbols
sl: Simboli, podobni črkam

en: Number Forms
sl: Oblike številk

en: Arrows
sl: Puščice

en: Mathematical Operators
sl: Matematični operatorji

en: Miscellaneous Technical
sl: Razni tehnični znaki

en: Control Pictures
sl: Nadzorne slike

en: Optical Character Recognition
sl: Optično prepoznavanje znakov

en: Enclosed Alphanumerics
sl: Vključeni številsko-črkovni

en: Box Drawing
sl: Risanje polj

en: Block Elements
sl: Bločni predmeti

en: Geometric Shapes
sl: Geometrične oblike

en: Miscellaneous Symbols
sl: Razni simboli

en: Dingbats
sl: Okrasni znaki

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
sl: Razni matematični simboli-A

en: Supplemental Arrows-A
sl: Dopolnjene puščice-A

en: Braille Patterns
sl: Braillovi vzorci

en: Supplemental Arrows-B
sl: Dopolnjene puščice-B

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
sl: Razni matematični simboli-B

en: Supplemental Mathematical Operators
sl: Dopolnjeni matematični operatorji

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
sl: Razni simboli in puščice

en: Glagolitic
sl: Glagolica

en: Latin Extended-C
sl: Razširjena latinica-C

en: Coptic
sl: Koptski

en: Georgian Supplement
sl: Dopolnjen gruzijski

en: Tifinagh
sl: Tifinaški

en: Ethiopic Extended
sl: Razširjen etiopski

en: Supplemental Punctuation
sl: Dopolnjena ločila

en: CJK Radicals Supplement
sl: Dopolnjeni radikali CJK

en: Kangxi Radicals
sl: Radikali Kangši

en: Ideographic Description Characters
sl: Ideografski opisni znaki

en: CJK Symbols and Punctuation
sl: Simboli in ločila CJK

en: Hangul Compatibility Jamo
sl: Združljivo z Jamskim Hangul

en: Bopomofo Extended
sl: Razširjen Bopomofo

en: CJK Strokes
sl: Poteze CJK

en: Katakana Phonetic Extensions
sl: Fonetične razširitve katakane

en: Enclosed CJK Letters and Months
sl: Vključene črke in mesec CJK

en: CJK Compatibility
sl: Združljivost s CJK

en: CJK Unified Ideographs Extension A
sl: Razširitev poenotenih ideografov CJK A

en: Yijing Hexagram Symbols
sl: Simboli hekagramov Yijing

en: CJK Unified Ideographs
sl: Poenoteni ideografi CJK

en: Yi Syllables
sl: Zlogi Ji

en: Yi Radicals
sl: Radikali Ji

en: Modifier Tone Letters
sl: Črke spremenilnikov tonov

en: Latin Extended-D
sl: Razširjena latinica-D

en: Syloti Nagri
sl: Siloti Nagri

en: Phags-pa
sl: Fags-pa

en: Hangul Syllables
sl: Hangulski zlogi

en: High Surrogates
sl: Visoki nadomestki

en: High Private Use Surrogates
sl: Visoki nadomestki zasebne rabe

en: Low Surrogates
sl: Nizki nadomestki

en: Private Use Area
sl: Območje zasebne rabe

en: CJK Compatibility Ideographs
sl: Ideografi, združljivi s CJK

en: Alphabetic Presentation Forms
sl: Abecedne predstavitvene oblike

en: Arabic Presentation Forms-A
sl: Arabske predstavitvene oblike-A

en: Variation Selectors
sl: Izbirniki različic

en: Vertical Forms
sl: Navpične oblike

en: Combining Half Marks
sl: Združene pol-oznake

en: CJK Compatibility Forms
sl: Oblike, združljive s CJK

en: Small Form Variants
sl: Izpeljanke majhnih oblik

en: Arabic Presentation Forms-B
sl: Arabske predstavitvene oblike-B

en: Half-Width and Full-Width Forms
sl: Oblike polovične in polne širine

en: Specials
sl: Posebni znaki

en: Linear B Syllabary
sl: Linearni zlogi B

en: Linear B Ideograms
sl: Linearni ideogrami B

en: Aegean Numbers
sl: Egejske številke

en: Ancient Greek Numbers
sl: Starogrške številke

en: Old Italic
sl: Staro italski

en: Gothic
sl: Gotski

en: Ugaritic
sl: Ugaritski

en: Old Persian
sl: Staro perzijski

en: Deseret
sl: Desereški

en: Shavian
sl: Šavijski

en: Osmanya
sl: Osmanijski

en: Cypriot Syllabary
sl: Zlogovni ciprski

en: Phoenician
sl: Feničanski

en: Kharoshthi
sl: Kharoški

en: Cuneiform
sl: Klinopis

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
sl: Številke in ločila klinopisa

en: Byzantine Musical Symbols
sl: Bizantinski glasbeni simboli

en: Musical Symbols
sl: Glasbeni simboli

en: Ancient Greek Musical Notation
sl: Starogrški glasbeni zapis

en: Tai Xuan Jing Symbols
sl: Simboli Šuan Jing

en: Counting Rod Numerals
sl: Števniki števnih palic

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
sl: Matematični številsko-črkovni simboli

en: CJK Unified Ideographs Extension B
sl: Razširitev poenotenih ideografov CJK B

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
sl: Dopolnjeni ideografi, združljivi s CJK

en: Tags
sl: Oznake

en: Variation Selectors Supplement
sl: Dopolnjeni izbirniki različic

en: Supplementary Private Use Area-A
sl: Dopolnjeno območje zasebne rabe-A

en: Supplementary Private Use Area-B
sl: Dopolnjeno območje zasebne rabe-B

en: Braille
sl: Braillova pisava

en: Canadian Aboriginal
sl: Kanadska domorodska

en: Common
sl: Pogosta

en: Cypriot
sl: Ciprska

en: Greek
sl: Grška

en: Han
sl: Hanska

en: Hangul
sl: Hangulska

en: Inherited
sl: Podedovana

en: Latin
sl: Latinska

en: Linear B
sl: Linearna B

en: Nko
sl: NKojska

en: Phags Pa
sl: Fags-pajska

en: Yi
sl: Jijska
