ksmserver - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
sl: Odjavo je preklical '%1'

en: $HOME not set!
sl: $HOME ni nastavljena!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
sl: Mapa $HOME (%1) ne obstaja.

en: No write access to $HOME directory (%1).
sl: Ni dovoljenja za pisanje v mapo $HOME (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
sl: Ni dovoljenja za branje iz mape $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
sl: V mapi $HOME (%1) ni neporabljenega prostora.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
sl: Zapisovanje v mapo $HOME (%2) je spodletelo z napako '%1'

en: No write access to '%1'.
sl: Brez pisalnega dostopa do '%1'.

en: No read access to '%1'.
sl: Brez bralnega dostopa do '%1'.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
sl: V začasni mapi (%1) ni neporabljenega prostora.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
sl: Zapisovanje v začasno mapo (%2) je spodletelo
        z napako '%1'

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
sl: Med poskusom zagona Plasme je bila zaznana naslednja
    napaka v namestitvi:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
sl: 
    
    Plasme ni mogoče zagnati.

en: Plasma Workspace installation problem!
sl: Težava v namestitvi delovnega prostora Plasma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
sl: Zanesljivi upravljalnik sej za Plasmo, ki se pogovarja po standardnem
    protokolu za upravljanje sej za X11R6 (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
sl: Obnovi shranjeno uporabniško sejo, če obstaja

en: Also allow remote connections
sl: Dovoli tudi oddaljene povezave

en: Starts the session in locked mode
sl: Zažene sejo v zaklenjenem načinu

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
sl: Zaženi brez podpore za zaklep zaslona. Zahtevano le, če zaklep zaslona ponuja drugi sestavni del.

en: Session Management
sl: Upravljanje sej

en: Log Out
sl: Odjavi

en: Log Out Without Confirmation
sl: Odjavi brez potrditve

en: Halt Without Confirmation
sl: Zaustavi brez potrditve

en: Reboot Without Confirmation
sl: Znova zaženi brez potrditve
