plasma_applet_clock - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
sl: Trenutni čas je %1; Trenutni datum je %2

en: Show seconds hand
sl: Pokaži sekundni kazalec

en: General:
sl: Splošno:

en: Show time zone
sl: Pokaži časovni pas
