plasma_applet_battery - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: This battery's health is at only %1% and it should be replaced. Contact the manufacturer.
sl: Zmogljivost te baterije je samo %1% in jo je potrebno zamenjati. Obrnite se na proizvajalca računalnika.

en: Time To Full:
sl: Čas do napolnjenja:

en: Remaining Time:
sl: Preostali čas:

[ctx: @info]
en: Estimating…
sl: Ocenjevanje…

en: Battery Health:
sl: Zdravje baterije:

en: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
sl: Vaša baterija je nastavljena za polnjenje do približno %1%.

[ctx: Placeholder is brightness percentage]
en: %1%
sl: %1 %

en: Fully Charged
sl: Povsem polna

en: Discharging
sl: Praznjenje

en: Charging
sl: Polnjenje

en: Not Charging
sl: Se ne polni

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
sl: Ni prisotna

en: Battery and Brightness
sl: Baterija in svetlost

en: Brightness
sl: Svetlost

en: Battery
sl: Baterija

en: Power Management
sl: Upravljanje porabe

en: Battery at %1%, not Charging
sl: Baterija na %1%, se ne polni

en: Battery at %1%, plugged in but still discharging
sl: Baterija na %1%, je priključena, a se še vedno prazni

en: Battery at %1%, Charging
sl: Baterija na %1%, se polni

en: Battery at %1%
sl: Baterija na %1%

en: The power supply is not powerful enough to charge the battery
sl: Napajalnik ni dovolj zmogljiv, da bi polnil baterijo

en: No Batteries Available
sl: Baterija ni na voljo

[ctx: time until fully charged - HH:MM]
en: %1 until fully charged
sl: %1 do polne napolnjenosti

[ctx: remaining time left of battery usage - HH:MM]
en: %1 remaining
sl: %1 preostalo

en: Not charging
sl: Se ne polni

en: Automatic sleep and screen locking are disabled
sl: Samodejno spanje in zaklepanje zaslona sta onemogočena

en: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
sl[0]: %1 aplikacija je zahtevala aktiviranje učinkovitega načina
sl[1]: %1 aplikaciji sta zahtevali aktiviranje učinkovitega načina
sl[2]: %1 aplikacije so zahtevale aktiviranje učinkovitega načina
sl[3]: %1 aplikacij je zahtevalo aktiviranje učinkovitega načina

en: System is in Performance mode
sl: Sistem je v učinkovitem načinu

en: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
sl[0]: %1 aplikacija je zahtevala aktiviranje varčevalnega načina
sl[1]: %1 aplikaciji sta zahtevali aktiviranje varčevalnega načina
sl[2]: %1 aplikacije so zahtevale aktiviranje varčevalnega načina
sl[3]: %1 aplikacij je zahtevalo aktiviranje varčevalnega načina

en: System is in Power Save mode
sl: Sistem je v načinu varčevanja

en: Scroll to adjust screen brightness
sl: Potegnite za prilagajanje svetlosti zaslona

en: The battery applet has enabled system-wide inhibition
sl: Aplet za baterijo je omogočil sistemsko inhibicijo

en: Failed to activate %1 mode
sl: Aktiviranje načina %1 ni uspelo

en: &Show Energy Information…
sl: Prikaži informacije o energiji…

en: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
sl: Pokaži odstotek baterije na ikoni, kadar ni polno napolnjena

en: &Configure Energy Saving…
sl: Nastavi varčevanje z energijo…

en: Display Brightness
sl: Svetlost zaslona

en: Keyboard Brightness
sl: Svetlost tipkovnice

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Manually block sleep and screen locking
sl: Ročno preprečuj spanje in zaklepanje zaslona

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
sl: Vaš prenosnik je nastavljen, da ne preide v stanje spanja ob zaprtju pokrova, ko je nanj povezan zunanji zaslon.

en: %1 application is currently blocking sleep and screen locking: | %1 applications are currently blocking sleep and screen locking:
sl[0]: %1 program trenutno preprečuje spanje in zaklepanje zaslona:
sl[1]: %1 programa trenutno preprečujeta spanje in zaklepanje zaslona:
sl[2]: %1 programi trenutno preprečujejo spanje in zaklepanje zaslona:
sl[3]: %1 programov trenutno preprečuje spanje in zaklepanje zaslona:

en: %1 is currently blocking sleep and screen locking (%2)
sl: %1 trenutno preprečuje spanje in zaklepanje zaslona (%2)

en: %1 is currently blocking sleep and screen locking (unknown reason)
sl: %1 trenutno preprečuje spanje in zaklepanje zaslona (neznan razlog)

[ctx: Application name: reason for preventing sleep and screen locking]
en: %1: unknown reason
sl: %1: neznan vzrok

en: Power Save
sl: Ohranjanje energije

en: Balanced
sl: Uravnoteženo

en: Performance
sl: Učinkovitost

en: Power Profile
sl: Profil upravljanja z energijo

en: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
sl: Učinkovitost je bila zmanjšana, da bi se zmanjšalo gretje, ker je računalnik ugotovil, da se nahaja v vašem naročju.

en: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
sl: Učinkovit način ni na voljo, ker je računalnik že preveč ogret.

en: Performance mode is unavailable.
sl: Učinkovit način ni na voljo.

en: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
sl: Učinkovitost je lahko zmanjšana, da bi se zmanjšalo gretje, ker je računalnik ugotovil, da se nahaja v vašem naročju.

en: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
sl: Učinkovitost je lahko zmanjšana, ker je računalnik preveč ogret.

en: Performance may be reduced.
sl: Učinkovitost je lahko zmanjšana.

en: One application has requested activating %2: | %1 applications have requested activating %2:
sl[0]: %1 aplikacija je zahtevala aktiviranje %2:
sl[1]: %1 aplikaciji sta zahtevali aktiviranje %2:
sl[2]: %1 aplikacije so zahtevale aktiviranje %2:
sl[3]: %1 aplikacij je zahtevalo aktiviranje %2:
