plasma-workspace - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
sl: Videz

en: %1 Details
sl: %1 podrobnosti

en: Sensors Details
sl: Podrobnosti senzorja

en: System Monitor
sl: Sistemski monitor

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
sl: Odpri sistemski monitor…
