krunner_webshortcutsrunner - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
sl: Na %1 poišči %2

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
sl: Odpre "%1" v spletnem brskalniku s poizvedbo :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
sl: Iskanje z uporabo skladnje DuckDuckGo bang

en: Search in private window
sl: Išči v zasebnem oknu

en: Search in incognito window
sl: Išči v inkognito oknu
