plasma-workspace - en to sl translation catalogue (26 entries)

[ctx: @info]
en: Time-based features such as Night Light and dynamic wallpapers can be synchronized with the day-night cycle. Choose your preferred cycle here.
sl: Časovno omejene funkcije, kot sta nočna svetloba in dinamična ozadja, je mogoče sinhronizirati s ciklom dneva in noči. Tukaj izberite želeni cikel.

[ctx: @label:listbox part of a sentence: 'Determine sunrise and sunset times [based on]']
en: Determine sunrise and sunset times:
sl: Določite čas sončnega vzhoda in sončnega zahoda:

[ctx: @item:inlistbox part of a sentence: 'Determine sunrise and sunset times']
en: Based on device's location
sl: Na podlagi lokacije naprave

[ctx: @item:inlistbox part of a sentence: 'Determine sunrise and sunset times']
en: Using custom times
sl: Uporaba časov po meri

[ctx: @label]
en: Sunrise:
sl: Sončni vzhod:

[ctx: @label]
en: Sunset:
sl: Sončni zahod:

[ctx: @label:spinbox]
en: Transition duration:
sl: Trajanje prehoda:

[ctx: @item:valuesuffix transition duration]
en: %1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minuta
sl[1]: %1 minuti
sl[2]: %1 minute
sl[3]: %1 minut

[ctx: @option:radio]
en: Automatically detect location
sl: Samodejno zaznaj lokacijo

[ctx: @info]
en: The <application>GeoClue2</application> service will be used to periodically update the device's location using GPS or cell tower triangulation if available, or else by sending its IP address to <link url='https://geoip.com/privacy/'>GeoIP</link>.
sl: Storitev <application>GeoClue2</application> bo uporabljena za občasno posodabljanje lokacije naprave z uporabo GPS-a ali triangulacije bazne postaje, če je na voljo, ali pa s pošiljanjem njenega naslova IP na <link url='https://geoip.com/privacy/'>GeoIP</link>.

[ctx: @info]
en: The <application>%1</application> service will be used to periodically update the device's location. Please open a bug report at <link url='https://bugs.kde.org'>https://bugs.kde.org</link> asking KDE developers to write a detailed description of what this service will do.
sl: Storitev <application>%1</application> bo uporabljena za občasno posodabljanje lokacije naprave. Odprite poročilo o napaki na <link url='https://bugs.kde.org'>https://bugs.kde.org</link> in prosite razvijalce KDE, naj napišejo podroben opis, kaj bo ta storitev počela.

[ctx: @option:radio]
en: Use manual location:
sl: Uporabi ročno lokacijo:

[ctx: @label]
en: Latitude:
sl: Zemljepisna širina:

[ctx: @label]
en: Longitude:
sl: Zemljepisna dolžina:

[ctx: @info:tooltip]
en: Sunrise starts at %1 and ends at %2
sl: Sončni vzhod se začne ob %1 in konča ob %2

[ctx: @label]
en: Sunrise
sl: Sončni vzhod

[ctx: @info:tooltip]
en: Sunset starts at %1 and ends at %2
sl: Sončni zahod se začne ob %1 in konča ob %2

[ctx: @label]
en: Sunset
sl: Sončni zahod

[ctx: @info]
en: Sunrise and sunset times cannot be determined at your location due to polar day. Choose custom times instead.
sl: Časa sončnega vzhoda in sončnega zahoda na vaši lokaciji ni mogoče določiti zaradi polarnega dne. Izberite čas po meri.

[ctx: @info]
en: Sunrise and sunset times cannot be determined at your location due to polar night. Choose custom times instead.
sl: Časa sončnega vzhoda in sončnega zahoda na vaši lokaciji ni mogoče določiti zaradi polarne noči. Izberite čas po meri.

[ctx: @info]
en: Sunrise and sunset times cannot be reliably determined at your location. Choose custom times instead.
sl: Časa sončnega vzhoda in sončnega zahoda na vaši lokaciji ni mogoče zanesljivo določiti. Izberite raje čas po meri.

[ctx: @label:chooser Tap should be translated to mean touching using a touchscreen]
en: Tap to choose your location on the map.
sl: Dotaknite se, da izberete svojo lokacijo na zemljevidu.

[ctx: @label:chooser Click should be translated to mean clicking using a mouse]
en: Click to choose your location on the map.
sl: Kliknite, da izberete svojo lokacijo na zemljevidu.

en: Zoom in
sl: Približaj

en: Zoom out
sl: Oddalji

[ctx: @info]
en: Modified from <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> by TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
sl: Spremenjeno iz <link url='https://commons.wikimedia.org/wiki/File:World_location_map_(equirectangular_180).svg'>World location map</link> od TUBS / Wikimedia Commons / <link url='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0'>CC BY-SA 3.0</link>
