plasma-workspace - en to sl translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
sl: Medijski krmilnik

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
sl: Predvajaj/začasno ustavi predvajanje medija

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
sl: Predvajaj naslednji medij

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
sl: Predvajaj prejšnji medij

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek forward 5s
sl: Premik predvajanja 5s naprej

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek backward 5s
sl: Premik predvajanja 5s nazaj

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek forward 30s
sl: Premik predvajanja 30s naprej

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback seek backward 30s
sl: Premik predvajanja 30s nazaj

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
sl: Zaustavi predvajanje medija

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
sl: Prekini predvajanje medija

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
sl: Predvajaj medij

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
sl: Povečaj glasnost

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
sl: Zmanjšaj glasnost
