plasma-desktop - en to sl translation catalogue (95 entries)

en: No fingerprint device found.
sl: Ni najdene naprave za branje prstnih odtisov.

en: Retry scanning your finger.
sl: Ponovi skeniranje vašega prsta.

en: Swipe too short. Try again.
sl: Poteg prekratek. Poskusite ponovno.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
sl: Prst ni bil centriran na bralniku. Poskusite ponovno.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
sl: Odmaknite prst od bralnika in poskusite ponovno.

en: Fingerprint enrollment has failed.
sl: Vpis prstnega odtisa ni uspel.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
sl: Ni več prostora za to napravo, zbrišite druge prstne odtise, da bi lahko nadaljevali.

en: The device was disconnected.
sl: Naprava je bila odklopljena.

en: An unknown error has occurred.
sl: Prišlo je do neznane napake.

en: Change Password
sl: Spremeni geslo

en: Set Password
sl: Nastavi geslo

en: Password
sl: Geslo

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: Passwords must match
sl: Gesli se morata ujemati

en: Change Wallet Password?
sl: Spremenim geslo listnice?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
sl: Zdaj, ko ste spremenili geslo za prijavo, razmislite še o spremembi gesla v vaši privzeti listnici KWallet, da se bo ujemal z njim.

en: What is KWallet?
sl: Kaj je KWallet (listnica)?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
sl: KWallet je upravitelj gesel, ki hrani vaša gesla za dostop do brezžičnega omrežja in druge šifrirane vire. Zaklenjen je z lastnim geslom, ki se razlikuje od vašega gesla za prijavo. Če se gesli ujemata, se lahko samodejno odklene ob prijavi, tako da vam ni treba vnašati gesla za KWallet.

en: Change Wallet Password
sl: Spremeni geslo listnice (KWallet)

en: Leave Unchanged
sl: Pusti nespremenjeno

en: Create User
sl: Ustvari uporabnika

en: Name:
sl: Ime:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Standard
sl: Standardno

en: Administrator
sl: Skrbnik

en: Account type:
sl: Vrsta računa:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Confirm password:
sl: Potrdi geslo:

[ctx: @action:button Create a new user]
en: Create
sl: Ustvari

[ctx: @action:button Cancel creating new user]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
sl: Izberite področje slike

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
sl: Prst vpisan

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš desni kazalec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš desni sredinec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš desni prstanec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš desni mezinec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš desni palec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš levi kazalec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš levi sredinec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš levi prstanec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš levi mezinec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče pritiskajte vaš levi palec na senzor prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš desni kazalec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš desni sredinec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš desni prstanec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš desni mezinec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš desni palec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš levi kazalec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš levi sredinec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš levi prstanec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš levi mezinec po senzorju prstnega odtisa.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
sl: Ponavljajoče potegnite vaš levi palec po senzorju prstnega odtisa.

en: Configure Fingerprints
sl: Nastavi prstne odtise

en: Add
sl: Dodaj

en: Done
sl: Narejeno

en: Re-enroll finger
sl: Ponovno vpiši prst

en: Delete fingerprint
sl: Zbriši prstni odtis

en: No fingerprints added
sl: Ni dodatnih prstnih odtisov

en: Users
sl: Uporabniki

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
sl: Dodaj novega…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
sl: Dodaj novega uporabnika…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
sl: Pritisnite preslednico za urejanje uporabnikovega profila

en: Pick a finger to enroll
sl: Izberite prst za vpis

[ctx: @title]
en: Change Avatar
sl: Spremeni avatarja

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
sl: To ni nič

[ctx: @action:button]
en: Go Back
sl: Pojdi nazaj

[ctx: @action:button]
en: Initials
sl: Inicialke

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
sl: Izberi datoteko…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
sl: Izberi sliko

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
sl: Slikovne datoteke (Vse glavne vrste) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
sl: Ikona rezervacije prostora

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
sl: Ikona rezerviranega prostora za uporabnkovega avatarja

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User Without Deleting Files?
sl: Želite izbrisati prijavljenega uporabnika brez brisanja datotek?

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User?
sl: Želite izbrisati prijavljenega uporabnika?

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in, so their files cannot be deleted. Delete just the account instead?<nl/><nl/>This will make %1 unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
sl: %1 je trenutno prijavljen, zato njegovih datotek ni mogoče izbrisati. Želite namesto tega izbrisati samo račun?<nl/><nl/>S tem se %1 ne bo mogel znova prijaviti in se lahko zazna čudno obnašanje, dokler se ne odjavi.

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in. Deleting the account will make them unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
sl: %1 je trenutno prijavljen. Če izbrišete račun, se ne bo mogel znova prijaviti in se lahko zazna nenavadno obnašanje, dokler se ne odjavi.

[ctx: @action: button]
en: Delete %1
sl: Zbriši %1

en: Change avatar
sl: Zamenjaj avatarja

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot change your own username while logged in; log out and then log in as another user to change this account’s username.
sl: Svojega uporabniškega imena ne morete spremeniti, ko ste prijavljeni; odjavite se in se nato prijavite kot drug uporabnik, da spremenite uporabniško ime tega računa.

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot change the username of a logged-in user; wait until this user logs out first.
sl: Uporabniškega imena prijavljenega uporabnika ni mogoče spremeniti; najprej počakajte, da se ta uporabnik odjavi.

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
sl: Vrste računa ni mogoče spremeniti v standardno, razen če je v sistemu vsaj še en skrbniški račun. Brez njega bi avtentikacija postala nemogoča ali pa bi zahtevala nevarno uporabo korenskega gesla.

en: Email address:
sl: Naslov e-pošte:

en: Delete files
sl: Zbriši datoteke

en: Keep files
sl: Ohrani datoteke

en: Delete User…
sl: Zbriši uporabnika…

[ctx: @label:tooltip]
en: Cannot delete yourself! Log out and then log in as another user to delete this user account.
sl: Ne morete se izbrisati! Odjavite se in se nato prijavite kot drug uporabnik, da izbrišete ta uporabniški račun.

en: Configure Fingerprint Authentication…
sl: Nastavi avtentikacijo s prstnim odtisom…

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
sl: Prstni odtisi lahko uporabljate namesto gesla, ko odklepate zaslon in za zagotavljanje skrbniških dovoljenj za aplikacije in ukazne vrstice za programe, ki jih zahtevajo.<nl/><nl/>Prijava v sistem z vašim prstnim odtisom še ni podprta.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
sl: Slike ni bilo mogoče obrezati: %1

en: Could not get permission to save user %1
sl: Ni bilo mogoče dobiti dovoljenja za shranjevanje uporabnika %1

en: There was an error while saving changes
sl: Prišlo je do napake pri shranjevanju sprememb

en: Failed to resize image: opening temp file failed
sl: Sprememba velikosti slike ni uspela: odpiranje začasne datoteke ni uspelo

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
sl: Sprememba velikosti slike ni uspela: pisanje na začasno datoteko ni uspelo

en: Your Account
sl: Vaš račun

en: Other Accounts
sl: Ostali računi
