plasma-workspace - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enable QML Javascript debugger
sl: Omogoči razhroščevalnik QML Javascript

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
sl: Poskrbi, da plazmoid ostane živ v območju za obvestila, tudi ko je okno že zaprto.

en: Force loading the given shell plugin
sl: Prisili nalaganje danega vtičnika za shell

en: The applet to open.
sl: Programček za odpiranje.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
sl: Argumenti za predajo plazmoidu.

en: Close %1
sl: Zapri %1
