kcmstyle - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
sr: Грешка при учитавању дијалога за подешавање овог стила.

en: Configure %1
sr: Подеси %1|/|Подеси $[аку %1]

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
sr: Језичак 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
sr: Кућица

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
sr: Радио дугме

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
sr: Језичак 2
