kcm_autostart - en to sr@ijekavian translation catalogue (29 entries)

en: Shell script path:
sr@ijekavian: Путања скрипте шкољке:

en: Create as symlink
sr@ijekavian: Направи као симвезу

en: "%1" is not an absolute path.
sr@ijekavian: ‘%1’ није апсолутна путања.

en: "%1" does not exist.
sr@ijekavian: ‘%1’ не постоји.

en: "%1" is not a file.
sr@ijekavian: ‘%1’ није фајл.

en: "%1" is not readable.
sr@ijekavian: ‘%1’ није читљив.

en: Autostart only in Plasma
sr@ijekavian: Покрени само у Плазми

en: Name
sr@ijekavian: име

en: Command
sr@ijekavian: наредба

en: Status
sr@ijekavian: стање

[ctx: @title:column The name of the column that decides if the program is run on session startup, on session shutdown, etc]
en: Run On
sr@ijekavian: изврши

en: Session Autostart Manager
sr@ijekavian: менаџер самопокретања у сесији

en: Session Autostart Manager Control Panel Module
sr@ijekavian: Контролни модул менаџера самопокретања у сесији|/|$[својства дат 'Контролном модулу менаџера самопокретања у сесији']

en: Copyright © 2006–2010 Autostart Manager team
sr@ijekavian: © 2006–2010, тим менаџера самопокретања

en: Stephen Leaf
sr@ijekavian: Стивен Лиф

en: Montel Laurent
sr@ijekavian: Лорен Монтел

en: Maintainer
sr@ijekavian: одржавалац

[ctx: The program will be run]
en: Enabled
sr@ijekavian: укључен

[ctx: The program won't be run]
en: Disabled
sr@ijekavian: искључен

en: Desktop File
sr@ijekavian: програми

en: Script File
sr@ijekavian: скрипте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnProperties)
en: &Properties...
sr@ijekavian: &Својства...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddScript)
en: Add Script...
sr@ijekavian: Додај скрипту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
sr@ijekavian: &Уклони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdvanced)
en: Advanced...
sr@ijekavian: Напредно...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddProgram)
en: Add Program...
sr@ijekavian: Додај програм...

en: Startup
sr@ijekavian: по покретању

en: Logout
sr@ijekavian: на одјављивању

en: Before session startup
sr@ijekavian: пре покретања сесије
