ksmserver - en to sr@ijekavian translation catalogue (20 entries)

en: Logout canceled by '%1'
sr@ijekavian: „%1“ прекину одјављивање

en: $HOME not set!
sr@ijekavian: $HOME није постављена!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
sr@ijekavian: Фасцикла $HOME (%1) не постоји.

en: No write access to $HOME directory (%1).
sr@ijekavian: Нема приступа за писање над фасциклом $HOME (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
sr@ijekavian: Нема приступа за читање над фасциклом $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
sr@ijekavian: Нема простора на диску под фасциклом $HOME (%1).

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
sr@ijekavian: Уписивање у фасциклу $HOME (%2) пропало уз грешку „%1“.

en: No write access to '%1'.
sr@ijekavian: Нема приступа за писање над „%1“.

en: No read access to '%1'.
sr@ijekavian: Нема приступа за читање над „%1“.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
sr@ijekavian: Нема простора на диску под привременом фасциклом (%1).

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
sr@ijekavian: Уписивање у привремену фасциклу (%2) пропало уз грешку „%1“.

en: Plasma Workspace installation problem!
sr@ijekavian: Проблем са инсталацијом плазма радног простора

en: Restores the saved user session if available
sr@ijekavian: Обнавља сачувану корисничку сесију (ако постоји).

en: Also allow remote connections
sr@ijekavian: Такође дозволи удаљене везе

en: Starts the session in locked mode
sr@ijekavian: Покреће сесију у закључаном режиму

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
sr@ijekavian: Покреће се без подршке за закључавање екрана. Потребно само ако нека друга компонента опслужује закључавање.

en: Log Out
sr@ijekavian: Одјави ме

en: Log Out Without Confirmation
sr@ijekavian: Одјави ме без потврде

en: Halt Without Confirmation
sr@ijekavian: Угаси без потврде

en: Reboot Without Confirmation
sr@ijekavian: Ресетуј без потврде
