plasma-workspace - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
sv: Utseende

en: %1 Details
sv: %1 information

en: Sensors Details
sv: Sensorinformation

en: System Monitor
sv: Systemövervakare

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
sv: Visa systemövervakare…
