plasma-workspace - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
sv: &Kör

[ctx: Toolbar Button to switch to KWin Scripting Mode]
en: KWin
sv: Kwin

en: Templates
sv: Mallar

en: Desktop Shell Scripting Console
sv: Skriptterminal för skrivbordsskal

en: Load
sv: Ladda

en: Use
sv: Använd

en: Output
sv: Utdata

en: Unable to load script file <b>%1</b>
sv: Kan inte ladda skriptfil <b>%1</b>

en: Open Script File
sv: Öppna skriptfil

en: Save Script File
sv: Spara skriptfil

en: Executing script at %1
sv: Kör skript i %1

en: Runtime: %1ms
sv: Körtid: %1 ms
