plasma-workspace - en to sv translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
sv: %1 från %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
sv[0]: %2 av %1 fil till %3
sv[1]: %2 av %1 filer till %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
sv[0]: %1 fil till %2
sv[1]: %1 filer till %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
sv[0]: %2 av %1 fil
sv[1]: %2 av %1 filer

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
sv[0]: %1 fil
sv[1]: %1 filer

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
sv[0]: %2 av %1 objekt
sv[1]: %2 av %1 objekt

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
sv[0]: %1 objekt
sv[1]: %1 objekt

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
sv: %1 till %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
sv[0]: %1 fil till %2
sv[1]: %1 filer till %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
sv: till %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
sv: %1 från %2

en: Application closed unexpectedly.
sv: Programmet stängdes oväntat.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
sv[0]: Oläst underrättelse
sv[1]: Olästa underrättelser

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
sv[0]: %1 underrättelse togs emot medan Stör ej var aktivt.
sv[1]: %1 underrättelser togs emot medan Stör ej var aktivt.

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
sv: Visa underrättelser
