plasma-workspace - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
sv: Plasma i fönster

en: Enable QML Javascript debugger
sv: Aktivera QML Javascript-avlusare

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
sv: Gör att Plasmoiden förblir aktiv i underrättelseområdet, även när fönstret stängs.

en: Force loading the given shell plugin
sv: Tvinga laddning av det givna skal-insticksprogrammet

en: The applet to open.
sv: Miniprogrammet att öppna

en: Arguments to pass to the plasmoid.
sv: Argument att skicka till Plasmoiden.

en: Close %1
sv: Stäng %1
