plasma-workspace - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Fallback sound theme from freedesktop.org
sv: Reservljudtema från freedesktop.org

[ctx: @info:status]
en: Unable to create a temporary file.
sv: Kan inte skapa en tillfällig fil.

[ctx: @info:status]
en: Unable to download the sound theme archive: %1
sv: Kan inte ladda ner ljudtemats arkiv: %1

[ctx: @info:status]
en: The archive could not be opened.
sv: Arkivet kunde inte öppnas.

[ctx: @info:status]
en: Theme installed successfully. | Themes installed successfully.
sv[0]: Tema installerat med lyckat resultat.
sv[1]: Teman installerade med lyckat resultat.

[ctx: @info:status]
en: The archive does not contain a valid sound theme.
sv: Arkivet innehåller inte ett giltigt ljudtema.

[ctx: @action:button Install sound theme from file]
en: Install from File…
sv: Installera från fil…

[ctx: @option:check]
en: Enable notification sounds
sv: Aktivera underrättelseljud

[ctx: %2 is a theme name or a list of theme names that the current theme inherits from]
en: Based on: %2 | Based on: %2
sv[0]: Baserat på: %2
sv[1]: Baserade på: %2

[ctx: @label Precedes a list of buttons which can be clicked to preview the theme's sounds. Keep it very short]
en: Preview:
sv: Lyssna:

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound "%1"
sv: Lyssna på ljudet "%1"

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview the demo sound for the theme "%1"
sv: Lyssna på demonstrationsljudet för temat "%1"

[ctx: %1 is a sound theme name. %2 is a sound name]
en: The %1 theme doesn't include the sound '%2'
sv: Temat %1 innehåller inte ljudet '%2'

en: Failed to preview sound: %1
sv: Misslyckades lyssna på ljudet: %1

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound Theme
sv: Välj ljudtema

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar.xz *.tar.lz *.zip)
sv: Temafiler (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar.xz *.tar.lz *.zip)
