plasma-workspace - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Open Containing Folder
ta: கொண்டுள்ள அடைவை திற

en: Audio
ta: ஒலி

en: Image
ta: படம்

en: Video
ta: ஒளிக்காட்சி

en: Spreadsheet
ta: விரிதாள்

en: Presentation
ta: வில்லைக்காட்சி

en: Folder
ta: அடைவு

en: Document
ta: ஆவணம்

en: Archive
ta: பெட்டகம்
