kfontinst - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Font Installer
te: ఫాంట్ సంస్థాపకి

en: Font Viewer
te: ఫాంట్ వీక్షణి

en: Size
te: పరిమాణము

en: Date
te: తేదీ

en: Properties
te: గుణాలు

en: Style
te: శైలి

en: Font
te: అక్షర శైలి

en: Delete
te: తొలగించుము

en: Reload
te: తిరిగిలోడ్‌చేయి

en: Group
te: సమూహము

en: Remove
te: తొలగించు

en: Moving
te: కదుపు

en: Move
te: కదుపు

en: Fonts
te: ఫాంట్‍స్

en: Unknown
te: తెలియని

en: Personal
te: వ్యక్తిగత

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Normal
te: సాదారణముగా

en: Medium
te: మీడియం

en: Italic
te: ఇటాలిక్

en: Hebrew
te: హెబ్రూ

en: Myanmar
te: మ్యాన్మార్
