klipper - en to te translation catalogue (7 entries)

[ctx: General Config]
en: General
te: సాధారణ

en: Description
te: వర్ణన

en: Start
te: ప్రారంభించు

en: Klipper
te: క్లిప్పర్

en: Carsten Pfeiffer
te: కార్స్టెన్ ఫైఫర్

en: Author
te: మూలకర్త

en: Maintainer
te: సంరక్షకుడు
