kcminput - en to tg translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
tg: Номи мавзӯи курсори ҷорӣ

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
tg: Андозаи курсори ҷорӣ

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
tg: Барои татбиқ кардани тағйирот шумо бояд ҷаласаи Plasma-ро аз нав оғоз намоед.

en: Overwrite Theme?
tg: Мавзӯро аз нав иваз мекунед?

en: Theme installed successfully.
tg: Мавзӯъ бо муваффақият насб карда шуд.

en: Remove Theme
tg: Тоза кардани мавзӯъ

en: Restore Cursor Theme
tg: Барқарор кардани мавзӯи курсори муш

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
tg: Ин модул ба шумо интихоби мавзӯи мушро имкон медиҳад.

en: Size:
tg: Андоза:

en: Open Theme
tg: Кушодани мавзӯъ

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
tg: Файли мавзӯи курсор (*.tar.gz *.tar.bz2)

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
tg: (Андозаҳои дастрас: %1)
