kcm_desktopthemedetails - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: Unable to create a temporary file.
tg: Файли муваққатӣ эҷод карда нашуд.

en: Unable to download the theme: %1
tg: Мавзӯи зерин боргирӣ карда нашуд: %1

en: Theme installed successfully.
tg: Мавзӯъ бо муваффақият насб карда шуд.

en: Theme installation failed.
tg: Насбкунии мавзӯъ қатъ шуд.

en: Removing theme failed: %1
tg: Тозакунии мавзӯи зерин қатъ шуд: %1

en: This module lets you choose the Plasma style.
tg: Модули ҷорӣ ба шумо барои интихоб кардани услуби Плазма имкон медиҳад.

en: Light Themes
tg: Мавзӯъҳои равшан

en: Dark Themes
tg: Мавзӯъҳои торик

en: Remove Theme
tg: Тоза кардани мавзӯъ

en: Restore Theme
tg: Барқарор кардани мавзӯъ

en: Open Theme
tg: Кушодани мавзӯъ

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
tg: Файлҳои мавзӯъ (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
