kcmicons - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
tg: Навори абзорҳои асосӣ

en: Small Icons
tg: Нишонаҳои хурд

en: Remove Icon Theme
tg: Тоза кардани мавзӯи нишонаҳо

en: Restore Icon Theme
tg: Барқарор кардани мавзӯи нишонаҳо

en: Open Theme
tg: Кушодани мавзӯъ
