plasma-desktop - en to tg translation catalogue (14 entries)

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
tg: Барои татбиқ кардани тағйироти нав, шумо бояд ҷаласаи Плазмаро аз нав оғоз намоед.

en: Cursor Settings Changed
tg: Танзимоти курсор тағйир ёфт

en: Global Theme Tool
tg: Абзори мавзӯи умумӣ

en: Command line tool to apply global theme packages for changing the look and feel.
tg: Абзори сатри фармонӣ барои татбиқ кардани бастаҳои мавзӯи умумӣ ва иваз намудани намуди зоҳирӣ.

en: Copyright 2017, Marco Martin
tg: Ҳуқуқи муаллиф 2017, Марко Мартин (Marco Martin)

en: Marco Martin
tg: Марко Мартин (Marco Martin)

en: Maintainer
tg: Муассис

en: List available global theme packages
tg: Рӯйхати бастаҳои мавзӯи умумии дастрас

en: packagename
tg: Номи баста

en: Reset the Plasma Desktop layout
tg: Барқарор кардани тарҳбандии мизи кории Плазма

note: i18n: ectx: label, entry (lookAndFeelPackage), group (KDE)
en: Global look and feel
tg: Намуди зоҳирии умумӣ

en: This module lets you choose the global look and feel.
tg: Модули ҷорӣ ба шумо барои интихоб намудани намуди зоҳирии умумӣ имкон медиҳад.

en: Preview Theme
tg: Пешнамоиши мавзӯъ

en: Get New Global Themes…
tg: Гирифтани мавзӯъҳои умумии нав...
