plasma-desktop - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: Configure Notifications
tg: Танзимоти огоҳиҳо

en: Show popups
tg: Намоиш додани равзанаҳои пайдошаванда

en: Show in do not disturb mode
tg: Намоиш додан дар реҷаи "Ба ман халал нарасонед"

en: Show in history
tg: Намоиш додан дар таърих

en: Show notification badges
tg: Намоиш додани нишонаҳои огоҳӣ

en: Critical notifications:
tg: Огоҳиҳои танқидӣ:

en: Show popup
tg: Намоиш додани равзанаи пайдошаванда

en: %1 second | %1 seconds
tg[0]: %1 сония
tg[1]: %1 сония

en: Application progress:
tg: Раванди барнома:

en: Show in task manager
tg: Намоиш додан дар мудири вазифаҳо

[ctx: Show application jobs in notification widget]
en: Show in notifications
tg: Намоиш додан дар огоҳиҳо

en: Popup Position
tg: Мавқеъи пайдошавии равзана

en: Application Settings
tg: Танзимоти барнома

en: Applications
tg: Барномаҳо

en: System Services
tg: Хизматҳои низомӣ
