plasma-desktop - en to tg translation catalogue (21 entries)

en: Change Password
tg: Тағйир додани ниҳонвожа

en: Set Password
tg: Ниҳонвожаро танзим намоед

en: Password
tg: Ниҳонвожа

en: Confirm password
tg: Ниҳонвожаро тасдиқ намоед

en: Passwords must match
tg: Ниҳонвожаҳо бояд мувофиқат кунанд

en: Create User
tg: Эҷод кардани корбар

en: Name:
tg: Ном:

en: Username:
tg: Номи корбар:

en: Standard
tg: Стандартӣ

en: Administrator
tg: Маъмур

en: Account type:
tg: Навъи ҳисоб:

en: Password:
tg: Ниҳонвожа:

en: Confirm password:
tg: Ниҳонвожаро тасдиқ намоед:

en: Create
tg: Эҷод кардан

en: Manage Users
tg: Идоракунии корбарон

en: Add New User
tg: Илова кардани корбари нав

en: Email address:
tg: Нишонии почтаи электронӣ:

en: Delete files
tg: Файлҳо нест карда шаванд

en: Keep files
tg: Файлҳо нигоҳ дошта шаванд

en: Your Account
tg: Ҳисоби шумо

en: Other Accounts
tg: Ҳисобҳои дигар
