kfontinst - en to tg translation catalogue (53 entries)

en: Font Installer
tg: Насбкунандаи ҳуруфот

en: Print
tg: Чоп кардан

en: Font/File
tg: Ҳуруф/Файл

en: Size
tg: Андоза

en: Date
tg: Сана

en: Style
tg: Услуб

en: File Type
tg: Навъи файл

en: File Name
tg: Номи файл

en: File Location
tg: Ҷойгиршавии файл

en: Font
tg: Ҳуруф

en: Status
tg: Вазъият

en: Delete
tg: Нест кардан

en: Enable
tg: Фаъол кардан

en: Disable
tg: Ғайрифаъол кардан

en: All Fonts
tg: Ҳамаи ҳарфҳо

en: System Fonts
tg: Низоми ҳуруфот

en: Group
tg: Гурӯҳ

en: Remove Group
tg: Тоза кардани гурӯҳ

en: Remove
tg: Тоза кардан

en: Remove group
tg: Тоза кардани гурӯҳ

en: Add to "%1".
tg: Илова кардан ба "%1".

en: Remove from current group.
tg: Тоза кардан аз гурӯҳи ҷорӣ.

en: Do not show this message again
tg: Ин паём дигар нишон дода нашавад

en: Installing
tg: Дар ҳоли насбкунӣ

en: Enabling
tg: Фаъол карда мешавад

en: Removing
tg: Тоза карда мешавад

en: Disabling
tg: Ғайрифаъол карда мешавад

en: <h3>Error</h3>
tg: <h3>Хато</h3>

en: Font Management
tg: Идоракунии ҳуруфот

en: Download new fonts
tg: Боргирӣ кардани ҳуруфоти нав

en: Add Fonts
tg: Илова кардани ҳуруф

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
tg: <p>Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки </p><p>'<b>%1</b>'-ро нест намоед?</p>

en: Delete Font
tg: Нест кардани ҳуруф

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
tg[0]: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки ин ҳуруфро нест намоед?
tg[1]: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки %1 ҳуруфро нест намоед?

en: Delete Fonts
tg: Нест кардани ҳуруфот

en: No fonts
tg: Ягон ҳуруф нест

en: 1 Font | %1 Fonts
tg[0]: 1 ҳуруф
tg[1]: %1 ҳуруф

en: Enable Font
tg: Фаъол кардани ҳуруф

en: Disable Font
tg: Ғайрифаъол кардани ҳуруф

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
tg[0]: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки ин ҳуруфро фаъол намоед?
tg[1]: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки %1 ҳуруфро фаъол намоед?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
tg[0]: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки ин ҳуруфро ғайрифаъол намоед?
tg[1]: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки %1 ҳуруфро ғайрифаъол намоед?

en: Enable Fonts
tg: Фаъол кардани ҳуруфот

en: Disable Fonts
tg: Ғайрифаъол кардани ҳуруфот

en: Fonts
tg: Ҳуруфот

en: Unknown
tg: Номаълум

[ctx: First letter of the alphabet (in upper then lower case)]
en: Aa
tg: Аа

en: Personal
tg: Шахсӣ

en: System
tg: Низом

en: All
tg: Ҳама

en: Administrator
tg: Маъмур

en: Bold
tg: Ғафс

en: All Characters
tg: Ҳамаи аломатҳо

en: Common
tg: Умумӣ
