klipper - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: Add Action...
tg: Илова кардани амалиёт...

en: Edit Action...
tg: Таҳрир кардани амалиёт...

en: Delete Action
tg: Нест кардани амалиёт

[ctx: General Config]
en: General
tg: Умумӣ

en: Description
tg: Тавсиф

en: Description:
tg: Тавсиф:

en: Start
tg: Оғоз кардан

en: Author
tg: Муаллиф

en: Original Author
tg: Муаллифи аслӣ

en: &More
tg: &Бештар

en: Clipboard Contents
tg: Муҳтавои ҳофизаи муваққатӣ

en: &Cancel
tg: &Бекор кардан
